saaremaa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saaremaa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saaremaa“.

R. Kvaraciejus ralio sezoną užbaigs Estijoje

Rokas Kvaraciejus, vienas perspektyviausių jaunosios kartos ralio lenktynininkų Lietuvoje,  varžybų sezoną užbaigs „Saaremaa“ ralyje Estijoje. Spalio 12 d. Kuresare mieste prasidėsiančiame 45-ajame „Saaremaa„ ralyje „Pieno Žvaigždės Rally Team“ pilotas startuos kartu su šturmanu Mindaugu Čepuliu, teigiam pranešime spaudai.
2012-10-12

V. Švedas su Ž. Sakalausku finišavo antri

Estijoje vykusiame 41-ajame automobilių ralyje „Saaremaa“ Lietuvos autolenktynininkas Vytautas Švedas su šturmanu Žilvinu Sakalausku („Mitsubishi Lancer Evo IX“) užėmė antrąją vietą. Nugalėjo estų ekipažas, kurį sudarė Otas Tenakas  ir Raigas Melderis („Subaru Impreza WRX STI“). Jie 11 greičio ruožų (105,82 km) įveikė per 53 min. 54,2 sek. Lietuvių ekipažas, laimėjęs septintąjį ir devintąjį greičio ruožus, nugalėtojams pralaimėjo 35,8 sek.