s. ramosas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „s. ramosas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „s. ramosas“.

Europos čempionato atrankoje – Italijos ir Ispanijos rinktinių pergalės

Italijos rinktinė Europos čempionato 2020 m. atrankos mūšyje užtikrintai 3:1 nugalėjo Armėnijos futbolininkus ir pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki 35. Alexanderis Karapetianas 11-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė Armėnijos rinktinę į priekį 1:0. Federico Bernardechi 23-ąją minutę susikūrė gerą progą, tačiau smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.
2019-09-06

Retas gynėjo pasiekimas: „Real“ kapitonas žengia koja kojon su Leo Messi

Madrido „Real“ kapitonas Sergio Ramosas užfiksavo gynėjams retą pasiekimą. 32-ejų futbolininkas bent po įvartį pelnė 15-oje Ispanijos lygos sezonų. S. Ramosas šiemet pasižymėjo antrajame čempionato ture, realizavęs 11 metrų baudinį. Šią funkciją ispanas paveldėjo iš į Turino „Juventus“ išvykusio Cristiano Ronaldo. 15-oje Ispanijos lygos sezonų įvarčius pelnęs vienintelis futbolininkas – „Barcelona“ superžvaigždė Lionelis Messi.
2018-08-28

„Real“ atakuojantis trejetas „nukalė“ antrąją pergalę

Madrido „Real“ iškovojo antrąją pergalę Ispanijos futbolo čempionate. Šalies vicečempionai išvykoje 4:1 (1:1) nugalėjo „Girona“. Svečiai nuo pat rungtynių pradžios dominavo aikštėje ir kūrė pavojingus momentus. Tuo metu šeimininkai ieškojo galimybių kontratakuoti. Išpuoliai buvo labai grėsmingi, o vienas jų baigėsi pirmuoju mačo įvarčiu. 16-ąją minutę galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą įmušė Borja Garcia. Kėlinio pabaigoje „Real“ išlygino rezultatą.
2018-08-27

Geriausias Lietuvos teisėjas – apie Sergio Ramoso veiksmus ir Cristiano Ronaldo medžioklę

Už Lietuvos futbolininkus arčiau pasaulio čempionato yra arbitrai ir inspektoriai. Kaunietis Gediminas Mažeika yra teisėjavęs ryškiausioms žvaigždėms UEFA Čempionų lygos rungtynėse. Kada jį pamatysime planetos pirmenybėse? Vertina ir bendravimą, anglų kalbos žinias 40-metis lietuvis yra antrojoje pagal pajėgumą Europos teisėjų grupėje. Elitinėje – 25 aikštės arbitrų pavardės. Pasaulio čempionate dirbs 35 vyriausieji teisėjai. Aštuoni jų iš Europos.
2018-06-13

Roberto Firmino apie Sergio Ramosą: jis yra idiotas

Roberto Firmino neliko skolingas Sergio Ramosui. „Liverpool“ puolėjas Madrido „Real“ kapitoną po skandalingų jo pasisakymų išvadino idiotu. „Nenorėčiau komentuoti. S. Ramosas turi savo matymą, nes tapo čempionu, bet, manau, jis yra idiotas, kad taip pasakė. Tačiau viskas gerai“, – rėžė R. Firmino. Brazilas taip sureagavo į S. Ramoso pokštus. „Mohamedo Salah traumai skiriama per daug dėmesio. Visi vis kartoja, kad naudojau dziudo veiksmus.
2018-06-07

Lorisas Kariusas Čempionų lygos finale klaidas darė sukrėstomis smegenimis

Grubiai UEFA Čempionų lygos finale klydęs „Liverpool“ vartininkas Lorisas Kariusas žaidė sukrėstomis smegenimis. Manoma, kad jos futbolininkui pažeistos susidūrus su Madrido „Real“ kapitonu Sergio Ramosu. L. Kariusiui smegenų sukrėtimą, praėjus penkioms dienoms po finalo, diagnozavo Jungtinių Amerikos Valstijų medikai. Įtariama, jog L. Kariusas nukentėjo per incidentą antrojo kėlinio pradžioje. Isco smūgiavo į virpstą, o S. Ramosas po pakelto kampinio alkūne kliudė vartininko veidą.
2018-06-05

Aistros nerimsta: Mo Salah traumavęs Sergio Ramosas smogė ir „Liverpool“ vartininkui?

Madrido „Real“ kapitono Sergio Ramoso veiksmai lieka viena pagrindinių UEFA Čempionų lygos finalo temų. Su gynėju aikštės viduryje susidūręs „Liverpool“ lyderis Mohamedas Salah patyrė traumą. Kameros taip pat užfiksavo, kad S. Ramosas antrajame kėlinyje alkūne pataikė varžovų vartininkui į veidą. Tai įvyko antrojo kėlinio pradžioje. Isco smūgiavo į virpstą, o S. Ramosas po pakelto kampinio alkūne kliudė „Liverpool“ vartų sargo Loriso Kariusio veidą.
2018-05-29

Sergio Ramosas apie komandos supertalentą: jis gali būti tokiu geru, kokiu tik nori

Madrido „Real“ kapitonas Sergio Ramosas UEFA Čempionų lygos atsakomųjų pusfinalio rungtynių su Miuncheno „Bayern“ futbolininkais išvakarėse laidė pagyras savo komandos draugams. „Real“ pirmąjį mačą svečiuose laimėjo 2:1. Tuomet Ispanijos komandai įvarčius pelnė 29-erių Marcelo ir 22-ejų Marco Asensio. „Marcelo čia užaugo ir laimėjo beveik viską, kas įmanoma. Jis mūsų komandai labai svarbus. Tikiuosi, galėsime kartu žaisti tiek, kiek mums liko, – lūkesčių neslėpė 32-ejų S. Ramosas.
2018-04-30

Sergio Ramosas prieš finalą įgėlė Jose Mourinho: jis buvo tik dar vienas treneris

Jose Mourinho anksčiau audringai paliko Madrido „Real“ klubą, o buvęs jo auklėtinis Sergio Ramosas išsakė nuomonę, jog dabartinis strategas Zinedine`as Zidane`as yra labiau tinkantis šiai rolei. Gynėjas pabrėžė, kad Z. Zidane`as geriau išmano „Real“ klubo sistemą ir tai jam leidžia treniruoti geriau nei tai darė J. Mourinho.
2017-08-08

Futbolininkai, kurie negalės žaisti Čempionų lygos aštuntfinalyje

Jau kitą savaitę futbolo aistruoliai ir vėl galės mėgautis Senojo Žemyno turnyro aštuntfinalio rungtynėmis. Dvi savaites iš eilės UEFA Čempionų lygoje bus žaidžiamos pirmosios aštuntfinalio rungtynes, tačiau jas privalės praleisti nemažai futbolininkų. „Manchester City“ – „Barcelona“ Pirmasis mačas įvyks Anglijoje, tačiau "miestiečiams" šiame susitikime negalės padėti ekipos lyderis Sergio Aguero ir saugas Fernandinho. Tuo tarpu Jamesas Milneris mačą praleis dėl geltonų kortelių limito.