Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „s. jonauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „s. jonauskas“.

Penktadienio vakarą artimieji pasidalijo labai skaudžia žinia – negyvas rastas žymus Lietuvos poetas Stasys Jonauskas. Prieš kelias dienas policija pasidalijo skubiu pagalbos prašymu apie dingusį be žinios poetą. S. Jonauskas buvo Lietuvos poetas, žurnalistas, redaktorius. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su mirusio poeto sūnumi, paaiškėjo kiek daugiau detalių. Rado pamestus daiktus „Sunkiai rišasi mintys. Bet esmė ta, kad kaimynų vaikai tiesiog vaikščiodami rado pamestą batą, pranešė mums.

Žinomas Lietuvos poetas rastas negyvas

Prieš kelias dienas policija pasidalijo skubiu pagalbos prašymu apie dingusį be žinios poetą Stasį Jonauską.  Deja, artimieji informuoja apie tai, kad vyras rastas negyvas. S. Jonauskas buvo Lietuvos poetas, žurnalistas, redaktorius.

Lietuvos dviratininkių duetas Minske kovos dėl aukso

Minske (Baltarusija) vykstančio 2017–2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų paskutiniojo, penktojo, etapo moterų komandų sprinto pirmajame etape sekmadienį Lietuvos atstovės Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė įveikė lenkes Marleną Karwacką bei Urszulą Los ir užsitikrino mažiausiai sidabro medalius. Panevėžietės finale apie 16.40 val. Lietuvos laiku kovos su vokietėmis Pauline Grabosch ir Emma Hinze. Penktadienį atrankoje, kurioje dalyvavo 10 komandų, lietuvės (34,354 sek.
2018-01-21

Dviratininkas Vasilijus Lendelis pasaulio reitinge šoktelėjo į pirmąjį dešimtuką

Po Santjage (Čilė) vykusio pasaulio dviračių treko taurės varžybų ketvirtojo etapo Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtuose reitinguose į geriausiųjų dešimtukus patenka keturi Lietuvos atstovai – Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė, Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendelis. Moterų keirino reitinge Europos vicečempionė S. Krupeckaitė (2275 tšk.) iš šeštosios vietos nukrito į septintąją. Pirmauja triskart pasaulio keirino čempionė vokietė Kristina Vogel (3600 tšk.
2017-12-14

Dviratininkė Olivija Baleišytė pasaulio taurės varžybose – trečia

2017–2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų moterų daugiakovės (omniumo) bendrojoje įskaitoje Lietuvos atstovė Olivija Baleišytė po trečiojo etapo pakilo į trečiąją vietą. 19-metė panevėžietė, kurią treniruoja Antanas Jakimavičius ir Solveiga Baleišytė, turi 825 taškus. Pirmauja amerikietė Jennifer Valente (950 tšk.). Antrąją vietą užima japonė Yumi Kajihara (825 tšk.). Pastaroji lenkia Oliviją, nes dalyvavo vienu etapu mažiau. Klasifikuotos 37 dviratininkės iš 27 šalių.
2017-12-06

Dviračių treko varžybose V. Lendelis – pirmas, O. Baleišytė – ketvirta

Dviratininkas Vasilijus Lendelis tapo Londone (Didžioji Britanija) surengto dviračių treko varžybų „Revolution Champions League“ antrojo, o kartu ir finalinio, etapo nugalėtoju. 21-erių metų mūsų šalies atstovas laimėjo sprinto daugiakovę, kurią sudarė septynios rungtys. V. Lendelis, kurį treniruoja Dmitrijus Leopoldas, gavo 22 baudos taškus. Antrą vietą užėmė lenkas Rafalas Sarneckis (23 b. tšk.), o trečią – britas Matthew Rotherhamas (24 b. tšk.). Svajūnas Jonauskas (60 b. tšk.
2016-12-04

S. Jonauskas – pasaulio jaunių dviračių treko čempionas

Svajūnas Jonauskas tapo Škotijoje pasibaigusių pasaulio jaunių (iki 18 metų) dviračių treko pirmenybių čempionu sprinto lenktynėse. Šios rungties Europos jaunių (iki 18 metų) dviračių treko čempionate Portugalijoje iškovojęs sidabro medalį, lietuvis sekmadienį finale 2-1 įveikė naujazelandietį Jeremy Presbury'į bei iškovojo aukso medalį.