s. čyžas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „s. čyžas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „s. čyžas“.

„Trakai“ Klaipėdoje iškovojo antrąją pergalę iš eilės

Po batalijų tarptautiniame fronte į Lietuvos futbolo A lygos kovas grįžę „Trakai“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės. 22-ojo turo rungtynėse išvykoje „riteriai“ 2:0 (1:0) palaužė Klaipėdos „Atlantą“. Svečiai iš Trakų ilgiau kontroliavo kamuolį ir vertė šeimininkus gintis didelėmis pajėgomis. Tiesa, pirmojo įvarčio teko palaukti – jis buvo pelnytas 26-ąją minutę.
2018-08-19

Atkutę „Trakai“ pradeda vytis lygos favoritus

Sunkiai A lygos sezoną pradėjusi „Trakų“ komanda po truputį įgauna pagreitį. Trakiškiai šalies čempionate iškovojo antrąją pergalę iš eilės, kai antradienį LFF stadione rezultatu 1:0 palaužė „Kauno Žalgirio“ atstovus. Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Trakams“, tačiau mačo šeimininkams sunkiai sekėsi pramušti varžovų gynybą. Iš pradžių Jevgenijaus Osipovo smūgį galva atrėmė vartininkas Martynas Matuzas. Po to galimybę turėjo Rokas Gedminas, bet trakiškis smūgiavo virš vartų.
2018-04-25

Svajūnas Čyžas: visada stengiuosi sunkiai dirbti, nes tai čia mane ir atvedė

Vienas geriausių jaunųjų Lietuvos futbolininkų devyniolikmetis „Trakų“ atstovas Svajūnas Čyžas vėl sulaukė eilinio kvietimo į U-21 rinktinės stovyklą. Nors įsitvirtinti šioje komandoje jam dar nepavyko, tačiau daugelis neabejoja, kad per artimiausius pora metų jis taps ryškiausia jaunimo rinktinės dalimi. „Visada malonu sulaukti kvietimo, tačiau šįsyk – tai tik stovykla. Ypatingų jausmų nėra“, – kaip visada atviras ir kuklus išliko šį sezoną 17 rungtynių A lygoje sužaidęs S. Čyžas.
2017-11-09

„Trakai“ sunkumų Utenoje neturėjo

Šalies vicečempionai „Trakai“ be didesnių sunkumų pratęsė nepralaimėtų A lygoje rungtynių seriją Utenoje. Nesėkmės išvengę 12-oje rungtynių, riteriai čempionato IV ratą pradėjo užtikrinta pergale prieš „Utenį“ – 4:0 (1:0). Dusyk svečių gretose pasižymėjo Svajūnas Čyžas. Aikštės šeimininkai drąsiai pradėjo rungtynes ir grasino riterių vartams standartinių situacijų metu. Sykį visiškai šalia vartų galva mušė Guillermo Smitarello, vėliau į juos nepataikė ir Yassine’as Kharbouchas.
2017-08-16

Įspūdingą „Trakų“ žygį pratęsė rusas ir baudinių serija

Varžovai vėl nesulaikė Maksimo Maksimovo, šis mušė dublį. To nepakako. „Trakai“ žaidė pratęsimą, išgyveno 11 metrų baudinių dramą ir žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos etapą! Trakų komanda ketvirtadienį Vilniuje įveikė Švedijos „Norrkoping“. „Trakams“ reikėjo įvarčio. Prieš savaitę Švedijoje vykęs pirmasis mačas baigėsi pralaimėjimu 1:2. Lietuvius Vilniuje tenkino pergalė dviem įvarčiais arba 1:0 – dėl svečiuose atlikto tikslaus smūgio. Trakiškiai aktyviai pradėjo rungtynes.