s. bertašius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „s. bertašius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „s. bertašius“.

Lietuvos čempionate – sėkmingas Dovilės Kilty pasirodymas ir apmaudi klaida ėjimo rungtyje

Baigėsi Klaipėdoje dvi dienas trukęs Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo bene rekordinis skaičius šalies olimpinės rinktinės kandidatų. Vien antrą pirmenybių dieną jų buvo net aštuoni, o aukščiausi rezultatai užfiksuoti trišuolyje bei sportinio ėjimo varžybose. Moterų trišuolio rungtyje tradiciškai aukštą rezultatą pasiekė Dovilė Kilty. Specialiai iš Anglijos į čempionatą atvykusi lietuvė nušoko 13,90 m. „Man labai svarbu dalyvauti Lietuvos čempionatuose.
2020-02-22

Netoli medalio: Lietuvos bėgikas Europos čempionate – šeštas

Šiemet tris kartus Lietuvos rekordą gerinęs Simas Bertašius driokstelėjo ir Europos čempionate Berlyne. 24-erių lietuvis 1500 metrų bėgimo rungtyje užėmė šeštąją vietą. Simas distanciją įveikė per tris minutes, 39,04 sekundės. Lietuvis drąsiai startavo ir po 500 metrų pirmavo. S. Bertašius 300 metrų įveikė per 44,74 sekundės, 400 – 59,52, 500 – minutę, 15,18 sekundės.
2018-08-10

Palangoje virs lengvaatlečių kovos: dalyvaus tiek rekordininkai, tiek planetos čempionas

Generalinė repeticija prieš batalijas Europoje – vasaros sostinėje. Ateinantį penktadienį ir šeštadienį Palangoje vyks Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, pritrauksiantis visus stipriausius šalies lengvaatlečius.
2018-07-24

Vilniuje – eilinis Simo Bertašiaus rekordas ir estafetės komandos triumfas

Planas įvykdytas ir viršytas – Lietuvos moterų 4x400 m estafetė žengė didžiulį žingsnį Europos čempionato link. Penktadienį Vilniuje vykusiose sporto klubo „Cosma“ taurės varžybose lietuvės pasiekė šeštą sezono rezultatą žemyne bei beveik užsitikrino teisę startuoti svarbiausiose metų lengvosios atletikos varžybose. Lietuvos komanda – Eva Misiūnaitė, Eglė Balčiūnaitė, Modesta Morauskaitė ir Agnė Šerkšnienė – distanciją įveikė per 3 min. 33,03 sek.
2018-06-29

Baltijos šalių čempionate – dar vienas Lietuvos rekordas ir tolimi metimai

Pakoreguoti arba pasikėsinti į Lietuvos rekordą – kone kasdieninė misija. Per pirmąsias dvi vasaros savaites krito ketvirtasis lengvosios atletikos suaugusiųjų šalies rekordas. Šį kartą istorinis pasiekimas užfiksuotas Uogrėje (Latvija) prasidėjusiame Baltijos šalių lengvosios atletikos čempionate, tačiau varžybų akcentais tapo ne tik toliau stebinančio Simo Bertašiaus bėgimas, o ir tarp Europos ieties metimo lyderių išsiveržusių Livetos Jasiūnaitės bei Edžio Matusevičiaus pasirodymai.