ryto garsai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ryto garsai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ryto garsai“.

Kokia tikroji arbatos ir kavos puodelio kaina?

Lietuvos gyventojas per metus suvartoja vidutiniškai apie 5,5 kg kavos ir apie 0,4 kg arbatos – atitinkamai su tuo yra susijęs ir poveikis aplinkai. Kokia tikroji arbatos, kavos puodelio kaina? Apie tai LRT Radijo laida „Ryto garsai“ kalbėjosi su projekto „Aplinkai palankaus gyvenimo būdo skatinimas per tausojantį maisto vartojimą“ eksperte, Vytauto Didžiojo universiteto lektore Renata Dagiliūte  ir Ekologiškos kultūros asociacijos vadove, žurnalo „Green'as“ redaktore Lauryna Tarvydiene.
2012-10-07

Kas mūsų planetos laukia ateityje?

Mokslininkai skaičiuoja, kad 2025-aisiais žmonės bus radikaliai pakeitęs pusę viso žemės paviršiaus, ir tai esą yra ta kritinė riba, po kurios ekologiniai ir klimatologiniai procesai gali būti nebesustabdomi.
2012-07-06

Ateities visuomenė – nuolat besimokanti

Pasaulyje milijonai jaunuolių negali susirasti darbo, dažnoje šalyje su šia problema susiduria kas antras arba trečias jaunas žmogus. Specialistai atkreipia dėmesį, kad jaunimo nedarbas sukurs daugiau problemų nei paprastas, nes valstybės, ypač kuriose daug vyresnių žmonių, bus priverstos kelti mokesčius, kad galėtų pasirūpinti pensijomis ir sveikatos priežiūra. Tyrimai taip pat rodo, kad ilgalaikis nedarbas mažina jaunimo pasitikėjimą ir veda į depresiją.

Nusikaltimų šalies miestuose vis mažiau

Reaguodamas į balandžio 11 d. Lietuvos radijo laidos „Ryto garsai“ diskusiją apie saugumą Europos Sąjungos valstybėse narėse ir jų sostinėse, Lietuvos statistikos departamentas komentuoja laidoje naudotą Eurostato paskelbtą statistiką. (Apie tai rašė ir Balsas.lt.

E. Aleksandravičius: Vasario 16-oji primena mūsų stiprybę, išlaikytą per amžius

Istoriko Egidijaus Aleksandravičiaus teigimu, Vasario 16-oji lietuviams primena tai, ką savo nacionalinių švenčių proga prisimena kiekviena tauta. Tačiau, anot jo, pastaruoju metu ši šventė mums vis dažniau nebėra savaiminė. „Tarsi reikia valdžios, reikia kažkokių didelių autoritetų, kad mumyse ugdytų šventiškumo pojūčius“, – pastebėjo jis. „Nesame mes čia kažkuo ypatingai unikalūs.

Architektas: gyvenimo prie upės tradicijos mieste sunykusios

Vienas ryškiausių Kauno išskirtinumų buvo upių uostas ir gyvenimas prie upės. Koks XXI amžiaus miesto dviejų upių sankirtoje veidas?Atsakymų Lietuvos radijo korespondentė Agnė Kairiūnaitė ieškojo drauge su architektu Rimvydu Paliu. Pora romantiškų porelių, vienas kitas atsitiktinis praeivis, kiek tolėliau – keletas tūnančių žvejų. Kaip atsitiko, kad anksčiau pagrindine miesto gyvasties arterija buvusios upės šiandien atsiradusios miesto gyvybės paraštėse? Jūs teisingai pastebėjote.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų