rytis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rytis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rytis“.

Laura Žvagulienė nusirėžė kasas: „Man tai buvo iššūkis“

Liepos mėnesį aukso žiedus sumainė gerai žinomo atlikėjo Žilvino Žvagulio sūnus Rytis ir jo mylimoji Laura Navikaitė. Pora iškart išvyko kopinėti medų į egzotiškąją Meksiką – ten jie dalijosi pikantiškais ir kvapą atimančiais vaizdais. Tiesa, po vestuvių praėjus kiek daugiau laiko, „Kristal“ grupės narė Laura nustebino ir savo šukuosenos pokyčiais – ji nusirėžė savo šviesius plaukus. „Man tai buvo iššūkis, nes auginau, auginau į ilgį, nors tas ilgis ir pūko storio.
2018-10-09

Lietuvis gynė šalies garbę automobilių „wrappingo“ čempionate

„Wrapping‘as“ arba automobilio aptraukimas plėvele, tai prieš keletą metų išpopuliarėjęs būdas netik išsiskirti iš minios, bet ir apsaugoti savo automobilio dažų paviršių. Įvairiausių raštų bei spalvų paletės leidžia nedažant išgauti geidžiamiausią įmanomą bolido įvaizdį, padabinti jį reklama ar tiesiog užtikrinti, jog po keleto metų originali spalva išliks nepatikus.
2014-12-03

Žiauri Ryčio Cicino dieta: estrados princas valgo tik kas ketvirtą parą

Dainininkas Rytis Cicinas scenoje jau 20 metų! Ta proga jau šį penktadienio vakarą 19.30 LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ speciali transliacija, kurioje ne tik pačios populiariausios R.Cicino bei jo draugų dainos bei neįtikėtini šokių kolektyvo „Rokada“ pasirodymai, bet ir daugybė estrados princo paslapčių. „KK2 Penktadienio“ filmavime paaiškės, kad Rytis, garsėjantis nepriekaištingais pasirodymais ir geležine drausme scenoje, asmeniniame gyvenime sau taip pat yra be galo reiklus.
2014-11-07

R. Zemkauskas nusifilmavo su jį parodijuojančiu aktoriumi

Naująjį pokalbių laidos „Pasivaikščiojimai“ sezoną per kanalą „Info TV“ pristatantis Rytis Zemkauskas nepabijojo būti saviironiškas ir nusifilmavo sus savo personažu iš „Dviračio šou“. „Pasivaikščiojimų“ anonse jis pasirodo su „Dviračio šou“ aktoriumi Baliu Latėnu. „Lietuvos televizijose dar taip nebuvo, kad dvi visiškai skirtingos laidos dalintųsi vienu anonsu. Sukūrėme 30 sekundžių televizijos istorijos“, - šypsosi Rytis Zemkauskas. „Pasivaikščiojimai“ bus rodomi penktadieniais 21 val.
2014-09-08

Sprinterio R. Sakalausko trauma – prasčiausia dovana gimtadieniui

Trečiadienį Helsinkyje startavęs Europos lengvosios atletikos čempionatas veikiausiai nesėkmingai baigėsi vienam realiausių pretendentų į medalius Ryčiui Sakalauskui. Savo 25 gimtadienį šventęs pajėgiausias Lietuvos sprinteris puikiai pasirodė laimėdamas antrąjį atrankos bėgimą. 100 m jis įveikė per 10,23 sek. Tarp 31 finišavusio dalyvio jis buvo trečias pagal geriausią laiką. Tokį patį rezultatą lietuvis pakartojo ir vakare vykusiame pusfinalyje.
2012-06-28

Sprinteriui R. Sakalauskui varžybų – ne per daug

Per Lietuvos lengvosios atletikos taurės varžybas Vilniuje LKKA antro kurso magistrantas Rytis Sakalauskas 60 m nubėgo per 6,71 – Lietuvoje šio nuotolio niekas taip greitai nėra nubėgęs. Tai ketvirtoji buvusio alytiškio pergalė per Lietuvos taurės varžybas.
2012-01-31

Sprinteris R. Sakalauskas iškovojo pergalę Volgograde

Lietuvos sprinteris Rytis Sakalauskas iškovojo pergalę „Gubernatoriaus taurės“ lengvosios atletikos varžybose Volgograde (Rusija). 24 metų lietuvis laimėjo 60 m bėgimo rungtį, distanciją įveikęs per 6,64 sek. Tai jo asmeninis rekordas ir trečias rezultatas per Lietuvos lengvosios atletikos istoriją - greičiau yra bėgę tik Kastytis Klimas (6,62 sek.) ir Eimantas Skrabulis (6,63 sek.). Atrankos bėgime Ryčio rezultatas buvo 6,69 sek.
2012-01-21

Sprinteris R. Sakalauskas pagerino Lietuvos rekordą

Sprinteris Rytis Sakalauskas šeštadienį Panevėžyje vykusiose „Sprinto dienos“ varžybose 0,42 sek. pagerino Lietuvos 300 metrų bėgimo rekordą. 24 metų bėgikas distanciją įveikė per 33,69 sek. Ankstesnis šalies rekordas - 34,11 sek. - nuo 2004 metų sausio 25 dienos priklausė Raimondui Turlai.
2012-01-07

Nevyriausybininkas: reikia atsisakyti „vieno kurpaliaus" principo

Nevyriausybinių organizacijų gausa rodo visuomenės atvirumą ir polinkį imtis visuomeniškos veiklos. Lietuvoje situacija paradoksali – teisiškai neįtvirtinta, kas yra nevyriausybinė organizacija, todėl tiksliai nežinoma, kiek tokių organizacijų veikia mūsų šalyje. Apie nevyriausybinių organizacijų sektoriaus padėtį INFOLEX kalbasi su advokatu, viešosios įstaigos “NVO teisės institutas" valdybos pirmininku Ryčiu Jokubausku.
Lietuva 2011-05-19
Į viršų