rygos fs

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rygos fs“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rygos fs“.

Latvijoje Tomas Ražanauskas pergudravo Valdą Dambrauską

Latvijos Virslygos 19-ajame ture susitiko dviejų lietuvių treniruojamos futbolo komandos. Minimalią pergalę šventė Tomo Ražanausko ekipa. Jūrmalos „Spartaks“ penktadienį svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo Rygos FS, kuriai vadovauja Valdas Dambrauskas. Lemiama tapo 40-oji minutė, kai kamuolį į vartus nukreipė Aleksandaras Kosoričius. Kitose rungtynėse „Jelgava“ namuose 0:2 (0:1) nusileido „Liepaja“. 11-ąją minutę tikslus buvo Erikas Punculis, 56-ąją – Verneris Apinis.
2018-08-24

Latvijoje „lietuvišką“ dvikovą laimėjo Valdo Dambrausko komanda

Latvijos Virslygoje minimalią pergalę iškovojo čempionato lyderė Rygos FS. Valdo Dambrausko auklėtiniai pirmadienį namuose 1:0 (1:0) įveikė „Jelgava“ futbolininkus. Lemiamą tikslų smūgį 18-ąją minutę atliko Aleksandras Solovjovas. <br> „Jelgava“ gretose visas rungtynes žaidė Mindaugas Grigaravičius. Sigitas Olberkis, mačą taip pat pradėjęs starto sudėtyje, 79-ąją minutę buvo pakeistas.
2018-08-13

Lietuvis treniruos su „Sūduva“ žaidžiančius Latvijos čempionus

Legendinis Lietuvos futbolininkas Tomas Ražanauskas imasi darbo Latvijoje. 42-ejų vilnietis grįžta į Jūrmalos „Spartaks“ ir stoja prie šios komandos vairo. Latvijos čempionai šiuo metu su stipriausia Lietuvos ekipa Marijampolės „Sūduva“ rungiasi UEFA Europos lygos atrankos varžybose. „Spartaks“ praneša, kad T. Ražanauskas spėjo surengti pirmąją komandos treniruotę, o ekipos vairą laikys iki sezono pabaigos.  T. Ražanausko praėję metai taip pat finišavo „Spartaks“ klube.
2018-08-13

Latvijoje dirbantis Valdas Dambrauskas įspėja „Sūduvą“ – su „Spartaks“ lengva nebus

Nors Marijampolės „Sūduva“ baigė pasirodymą UEFA Čempionų lygos varžybose, stipriausiai Lietuvos komandai tarptautinis sezonas tęsis. Marijampoliečiai rungtyniaus Europos lygoje ir trečiajame kvalifikaciniame etape, greičiausiai, susitiks su Latvijos čempionu – Jūrmalos „Spartaks“. Šią komandą puikiai pažįsta Latvijos „Virslygos“ lyderę Rygos FS treniruojantis Valdas Dambrauskas.
2018-08-02

Valdas Dambrauskas tęsia pergalių seriją Latvijoje

Valdo Dambrausko treniruojama Rygos FS toliau nesulaikoma Latvijoje. Virslygoje pirmaujantys 41-erių pakruojiečio auklėtiniai laimėjo aštuntąsias rungtynes iš eilės. FS penktadienį namuose 3:1 (0:0) nugalėjo „Ventspils“. Šeimininkams 63 ir 69 minutėmis įvarčius pelnė Robertas Uldrikis, 83-ąją – Artis Jaudzemis. Svečių gretose 75-ąją minutę pasižymėjo Stenio. Tai buvo aštuntoji V. Dambrausko komandos pergalė Virslygoje iš eilės.
2018-06-29

Trys iš trijų: Valdas Dambrauskas Latvijoje neklumpa

Latvijos futbolo lygoje trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Valdo Dambrausko ir Mariaus Skinderio treniruojama Rygos FS. Ji šeštadienį namuose 3:0 (1:0) sutriuškino „Jelgava“. 32-ąją minutę įmušė Kasparas Dubra, 65-ąją – po keitimo pasirodęs Robertas Uldrikis, 90-ąją – Glebas Kluškinas. „Jelgava“ starto sudėtyje žaidė du lietuviai – Mindaugas Grigaravičius ir Sigitas Olberkis. „Tikėjomės labai sunkių rungtynių, jos tokios ir buvo.
2018-04-14

Skirtos diskvalifikacijos „Šilo“ žaidėjams ir treneriui

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komitetas už sąžiningo žaidimo principų pažeidimus iš LFF varžybų diskvalifikavo penkis Kazlų Rūdos „Šilo“ komandai atstovavusius žaidėjus ir trenerį. Drausmės komitetas nagrinėjo tyrimo medžiagą dėl sąžiningo žaidimo principų pažeidimus per vasario 13 d. Rygos „Skonto“ manieže vykusias „Žiemos taurės“ (Winter Cup) turnyro rungtynes. Šilas“ rezultatu 1:3 nusileido Rygos FS „Metta/LU“ ekipai.