rūta ramoškienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rūta ramoškienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rūta ramoškienė“.

Aiškėja, nuo ko mirė 22-ejų panevėžietis

Panevėžio rajone ketvirtadienį teikiant medicininę pagalbą mirė 22 metų vyras, pranešė policija. Aiškėja, kokia galėjo būti jo mirties priežastis. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos stoties direktore Rūta Ramoškienė, ji papasakojo, kad keletas vaikinų buvo susirinkę žaisti krepšinį Velžio kaime esančioje krepšinio žaidimo aikštelėje.
55 2024-01-19

Panevėžyje mirus kūdikiui – daugiau žinių: tą dieną iš policijos buvo du pranešimai apie tą šeimą

Panevėžio policija aiškinasi, dėl ko namuose mirė vos 3 mėnesių kūdikis. Mamos iškviesti greitosios medikai jam padėti jau nebegalėjo – mažylį jie rado lovoje jau su lavondėmėmis ir sustingusį.  TV3 žinių šaltinių duomenimis, mama kūdikį gyvą matė ryte. O medikus kvietė prieš 7 valandą vakaro. Policijos pareigūnai ir medikai į vieną daugiabučių Panevėžyje skubėjo gavę pranešimą dėl mirusio vos 3 mėnesių kūdikio.

Pavojaus signalas nuo liepos 1 dienos: gali sumažėti greitosios darbuotojų regionuose

Nors Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) ėmusis greitosios medicinos pagalbos (GMP) reformos niekam nekilo abejonių dėl jos poreikio, pripažįstama, kad dalis darbuotojų po liepos 1 d. neišvengiamai paliks darbą. Patys GMP stočių vadovai veiksmų ragina imtis jau dabar, mat kai kur situacija gali tapti kritinė.  Šiuo metu GMP paslaugas mūsų šalyje teikia net 48 atskiros įstaigos.

Parūkius elektroninę cigaretę 14-metei prasidėjo traukuliai – gydytojai sunerimę: žmogus dėl to gali mirti

Medikai stveriasi už galvų – į jų rankas kone kas dieną patenka narkotinėmis medžiagomis apsinuodiję paaugliai. Šįkart skubios medikų pagalbos prireikė septintos klasės mokinei iš vienos Panevėžio progimnazijos. Elektroninę cigaretę per pertrauką parūkiusiai septintokei prasidėjo traukuliai, sutriko širdies ritmas. Kad susmukusią mergaitę prilaiko dvi mokinės, per pertrauką pastebėjo mokytoja. 14-metė skubiai išgabenta į ligoninę.

Panevėžio parduotuvėje paaugliai sumušė apsaugos darbuotoją: jam prireikė medikų

Panevėžyje, maisto prekių parduotuvėje, dėl vagystės apsaugos darbuotojo pričiupti paaugliai taip įsiuto, kad vyrą nupurškė ašarinėmis dujomis. Maža to, nebegalintį apsiginti žmogų paaugliai daužė ir spardė. Dėl patirtų sužalojimų 58-erių metų apsaugos darbuotoją medikai skubiai išvežė į ligoninę. Paaiškėjo, kad žiauriai jį užsipuolusi paauglių gauja jau gerai žinoma policijai – vyriausiam jų vos 16 metų. O tarp chuliganų – ir paauglė, kuri apsaugininką nupurškė ašarinėmis dujomis.

Tragiškos avarijos Panevėžio rajone detalės: žuvus tėčiui, 6-metė – reanimacijoje

Mirtina automobilių avarija rytą kilo „Via Baltica“ kelyje netoli Panevėžio. Mikroautobusas susidūrė su pakrautu betonvežiu ir nuo smūgio kone plyšo pusiau. Su šešiamete dukra važiavęs mikroautobuso vairuotojas žuvo iš karto. Mergytė patyrė daugybinius sužalojimus – ji gydoma reanimacijoje. Tyrėjai dar aiškinasi kraupios avarijos aplinkybes. Liudininkų teigimu, dvi transporto priemonės susidūrė kone tuščiame kelyje. Matomumas buvo geras, oro sąlygos taip pat.

Kai kuriose Lietuvos vietose siūlo kviesti ne greitąją, o taksi

Biržietės, bene pusvalandį Biržų miesto centre laukusios greitosios medicinos pagalbos, jos taip ir neišvydo. Moteris ir jos nualpusi draugė medikus pasiekė taksi automobiliu. „Kodėl Biržuose nėra galimybės paskambinus tiesiogiai susijungti su Biržų „greitąja“, kuri viską išklausytų ir įvertintų situaciją. Dabar žmogus belaukdamas pagalbos gali ir numirti. Gal „greitosios“ paslaugas perduokime taksistams?“ – svarstė į redakciją pirmadienį atskubėjusi pensininkė.
Aktualijos 2019-04-06

Paspaudus šaltukui į ligonines plūsta nušalimų kamuojami asmenys

  Oro temperatūrai nukritus žemiau 20 laipsnių šalčio, medikų pagalbos prireikė daugiausia rankas ir kojas nušalusiems asmenims. Kupiškyje įtariamas vienas mirtinas sušalimas. Dar vienas, įtariama, sušalęs žmogus rastas ketvirtadienį Telšiuose, Plungės gatvėje. 63 metų vyro, neturėjusio nuolatinės gyvenamosios vietos, lavonas rastas be išorinių smurtinių žymių.
Į viršų