rūta mogenytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rūta mogenytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rūta mogenytė“.

Baltijos tinklinio lygose – derlingas savaitgalis Lietuvos klubams

Savaitgalį Baltijos moterų tinklinio čempionate gerais rezultatais džiugino Lietuvos komandos. Jonavos „Achema-KKSC“ nugalėjo lyderes ir iškovojo dvi pergales, o Kauno „Kauno-ASU“ ir „Alytaus Jotvingių“ klubai įveikė buvusias Baltijos lygos čempiones. Pergalingą savaitgalį „Achema-KKSC“ pradėjo namuose 3-1 (27:25, 24:26, 25:14, 25:15) nugalėdamos Talino „TTU-Tradehouse“ (Estija) komandą.
2017-11-06

„Kauno-ASU“ tinklininkės dar vienu triumfu užbaigė sėkmingą sezoną

Kauno „Kauno-ASU“ tinklininkės galingai baigė geriausią sezoną klubo istorijoje. Pirmą kartą Baltijos čempionėmis tapusios kaunietės sekmadienį apgynė Lietuvos čempionių vardus. Šiaulių arenoje vykusiose antrosiose finalo rungtynėse „Kauno-ASU“ komanda 3-0 (25:17, 25:21, 25:14) nugalėjo Jonavos „Achemos-KKSC“ komandą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0. Šiose rungtynėse Kauno klubas dominavo nuo pat pradžios. Kiek rimčiau Jonavos ekipai pavyko pasipriešinti tik antrajame sete.
2017-04-09

„Kauno-ASU“ tinklininkės pirmą kartą tapo Baltijos čempionėmis

Kauno „Kauno-ASU“ komanda perrašė Lietuvos tinklinio sporto istoriją. Kauno tinklininkės sekmadienį pirmą kartą tapo Baltijos čempionato nugalėtojomis. Kauno sporto halėje vykusiame turnyro finale įspūdingą žaidimą pademonstravusios kaunietės 3-0 (25:20, 25:18, 25:16) sutriuškino praėjusių metų čempionę „Kohila VC/E-Servixe“ (Estija) komandą. „Kauno-ASU“ tinklininkės dominavo aikštėje nuo susitikimo pradžios ir galingais padavimais varė varžoves į neviltį.