rūta aksionova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rūta aksionova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rūta aksionova“.

Prezidentė padėkos raštais apdovanojo Europos žaidynių prizininkus

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje ketvirtadienį padėkos raštais apdovanojo medalius Europos žaidynėse Baku, Azerbaidžane, iškovojusius Lietuvos sportininkus, jų trenerius ir gydytojus. „Jūsų pasiekimas yra sportininkų ir trenerių pergalė. Tai Jūsų talentų, darbštumo ir kantrybės įvertinimas, kuriuo didžiuojasi visa Lietuva.
2015-07-02

Lietuvių triumfo akimirkos pirmosiose Europos žaidynėse Baku

Pristatome visas Europos žaidynių Lietuvos medalininkų pergales. Henrikas Žustautas - Auksas Vienas realiausių pretendentų į Europos žaidynių Baku medalius 20 metų Henrikas Žustautas lūkesčius pateisino su kaupu. Vienviečių kanojų 200 m rungties finale jis distanciją įveikė per 40,064 sek. ir finišavo pirmas. Tai pirmasis lietuvių medalis Europos žaidynėse.
2015-06-28

Penkis medalius Europos žaidynėse iškovojusi Lietuvos rinktinė komandinėje įskaitoje užima 21-ą vietą

Azerbaidžano sostinėje vykstančių pirmųjų Europos žaidynių komandų rikiuotėje Lietuvos rinktinė su dviem aukso ir trimis bronzos medaliais lieka dvidešimt pirmoje vietoje. Aukščiausios prabos medalius iškovojo iškovojo kanojininkas Henrikas Žustautas ir plaukikas Andrius Šidlauskas, o bronzą - paplūdimio tinklininkių Ievos Dumbauskaitės ir Monikos Povilaitytės duetas bei sambo imtynių atstovai Rūta Aksionova bei Radvilas Matukas.
2015-06-27

Dar du medaliai iš Baku: lietuviai puikiai pasirodė sambo imtynėse

Dar vieną bronzos medalį Azerbaidžano sostinėje vykstančiose Europos žaidynėse pirmadienio popietę iškovojo Radvilas Matukas, užėmęs trečią vietą sambo turnyre.  Svorio kategorijos iki 90 kg dvikovoje dėl trečiosios vietos R. Matukas 2:1 įveikė dukart pasaulio čempioną armėną Ašotą Danelianą. Dar vienas bronzos medalis šioje svorio kategorijoje atiteko gruzinui Davitui Karbelašviliui, kuris mažajame finale 2:1 įveikė žaidynių šeimininką azerbaidžanietį Kananą Gasimovą.
2015-06-22

Europos sambo čempionato prizininkė – Migracijos valdybos darbuotoja Rūta Aksionova

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdybos ( toliau – Migracijos valdyba) darbuotoja Rūta Aksionova iškovojo bronzos medalį gegužės 16–18 d. Rumunijos sostinėje Bukarešte vykusiame Europos sambo čempionate, teigiama pranešime spaudai. Daugkartinės Lietuvos dziudo ir sambo čempionės, Europos sambo jaunimo čempionės Rūtos Aksionovos pelnytų medalių kolekcijoje suaugusiųjų sambo čempionato medalis – pirmasis.
2014-05-20

Sambo pasaulio čempionė R. Aksionova: kovotojos užsispyrimas darbe nepastebimas

Bendraujantieji su Rūta niekaip nesugalvotų, kad kalbasi su sambo, dziudo ir universalios kovos Lietuvos, Europos ir pasaulio čempione. Atrodytų, puikių rezultatų sporte pasiekusi mergina turėtų būti išsiugdžiusi iš tolo atpažįstamą nugalėtojos laikyseną, aplinkiniams keliančią pagarbą ir susižavėjimą. Tačiau Rūta neišsiskiria iš minios: gatvėje ji – lengvai žingsniuojanti, plaukus į uodegą surišusi mergaičiukė, darbo vietoje – kukli, maloni, paslaugi darbuotoja.