rūsys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rūsys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rūsys“.

Nenustebkite, jei komunalinius mokesčius teks mokėti ir už nenaudojamą rūsį: ragina neapsigauti

Komunaliniai mokesčiai už gyvenamąsias patalpas atrodo savaime suprantamas dalykas, į kurį daugelis mažai gilinasi. Vis tik gali būti, kad permokate, jei į būsto plotą, už kurį mokate, įtraukiamas rūsys, sandėliukas ar kita jums priklausanti patalpa, net jei faktiškai jos nenaudojate. Tačiau ir teisininkai iki galo ne visai sutaria, ar gyventojams reikėtų mokėti tik už tą būsto plotą, kuriame jie gyvena, ar ir tą, kuriame ne gyvena, bet faktiškai užima, pvz., balkoną.
2024-05-30

Aplinkos ministerija siūlo, kad pritaikant rūsio patalpas priedangai būtų galimybė gauti lengvatinį kreditą

Aplinkos ministerija parengė ir teikia derinti Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos pakeitimus, kurie numato, kad rūsio patalpų pritaikymas priedangai būtų įtraukiamas į pastato atnaujinimo priemonių, finansuojamų suteikiant lengvatinį kreditą, sąrašą.
Aktualijos 2024-03-29

Namą nusipirkusi pora rūsyje aptiko netikėtą radinį: negalėjo patikėti savo akimis

Nicole Halliday ir jos draugas įsigijo 60-ųjų metų remontuojamą namą, kurį ketino paversti savo svajonių namais, tačiau net neįtarė, kad po žeme slypi slapti turtai. Požeminis lobis – ne vienintelis slaptas atradimas, kurį Nicole Halliday aptiko savo naujuose namuose. Šį mėnesį pirmąjį bendrą būstą nusipirkusi pora liko apstulbusi, kai rūsyje rado lobį.
2024-02-25

Architektai pataria, kaip įsirengti priedangą karo atveju – svarbu žinoti kiekvienam

Kai valstybinių slėptuvių šalyje beveik nėra, o priedangų įrengimas stringa, Lietuvos architektų rūmai siūlo gyventojams patarimus kaip patiems namuose įsirengti priedangą sau ar bent pasirūpinti, kad užpuolus Rusijai ar atsitikus kitai nelaimei žmonės būtų saugesni. Architektai siūlo gyventojams patiems įsirengti tokią patalpą savo rūsyje, požeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse, bažnyčiose. Tūkstančiai ukrainiečių kas dieną slepiasi slėptuvėse ir priedangose nuo rusų bombų ir raketų.

Daugiabučio rūsyje išsiliejus gyvsidabriui – NVSC žinia: tarša leistiną normą viršija 30-140 kartų

Atlikus gyvsidabrio taršos matavimus, nustatyta, kad daugiabučio namo Naugarduko gatvėje, Vilniuje, rūsyje ir viename bute, kur pirmadienį rasta apie 5 kg gyvsidabrio, jo koncentracija nuo 33 iki 140 kartų viršija leistiną normą gyvenamosios aplinkos orui. Apie tai pirmadienį skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). „Tik viename bute gyvsidabrio  koncentracija neviršijo leistinos, o kituose ją viršijo 6–30 kartų“, – rašoma centro pranešime.

Moteris rūsyje aptiko slaptą kambarį: to, ką ten rado, nepamirš niekada

Moteris savo namų rūsyje atrado slaptą kambarį – tarsi tai nebūtų pakankamai šiurpu, ji parodė, ką jame rado.  Ji paaiškino, kad kambarį aptiko atlikdama remonto darbus. Ji teigė anksčiau apie tai nieko nė nežinojusi, rašo mirror.co.uk.  Būtent tada, kai pradėjo šalinti senas dailylentes, ji pastebėjo slaptą kambarį. „Reddit“ ji rašė:  „Radau slaptą kambarį, lubose aptikau įvairių daiktų.
2023-05-21

Trakų rajone susižalojo į rūsio duobę įkritęs vyras

Trakų rajone, Rūdiškėse, pirmadienį vyras įkrito į rūsio duobę. Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, apie 15.17 val. gautas pranešimas, kad Trakų rajone, Rūdiškėse, į 5 metrų gylio rūsio duobę įkrito ir susižalojo vyras. Naudodami stabilizavimo lentą, ugniagesiai vyrą iškėlė ir perdavė medikams.
Kriminalai 2023-05-02

Klaipėdos gyventojai pašiurpę: daugiabutį užplūdo ligas platinantys kenkėjai

Uostamiesčio daugiabučio gyventojai susidūrė su itin nemaloniu dalyku. Jų rūsiuose ir kambariuose įsiveisė žiurkių, kurios ne tik platina ligas, bet ir naktimis graužia elektros laidus. Neapsikentę susidariusios situacijos, žmonės šaukiasi pagalbos rašydami skundus ir sako esą neišgirsti. Į miesto Savivaldybę su prašymu padėti kreipėsi viena uostamiesčio gyventoja: „Liepų g. esančiame daugiabutyje su komercinėmis patalpomis bendro naudojimo rūsyje įsiveisė žiurkių.
2023-02-01

Po 30 metų slapstymosi rastas mafijos boso bunkeris: nustebsite, kas jame

Policija aptiko slaptą bunkerį Sicilijos mafijos boso bute po to, kai jis buvo areštuotas po 30 metų slapstymosi. Matteo Messina Denaro buvo vienas ieškomiausių Italijos mafijos bosų. Sicilijos Cosa Nostra nusikalstamo sindikato donas buvo suimtas salos sostinėje Palerme ir kaltinamas dešimtimis žmogžudysčių. 60-metis buvo sulaikytas privačioje sveikatos klinikoje, kur jis turėjo būti gydomas dėl įtariamos vėžio diagnozės.
2023-01-20

Drėgmės rūsyje neliks: štai ką reikia žinoti

Drėgmė rūsyje ar rūsyje - pavojingas "kaimynas", kuris gali ne tik sunaikinti jūsų atsargas žiemai, bet ir sukelti kvėpavimo takų sutrikimų, jei jame tektų praleisti daugiau laiko. Kodėl rūsyje daug drėgmės - priežastys Dažniausiai kondensatas susidaro ant požeminės patalpos sienų ir lubų.
2022-10-15
REKLAMA
REKLAMA

Nemenčinėje šeima įsirengė bunkerį rūsyje: pamatykite, kaip jis atrodo

Daugiau nei mėnesį besitęsiantis karas Ukrainoje iki šiol kelia nerimą daugeliui žmonių, keli jų – vis gyvena baimėje, o kiti – savo nerimą bando sutvardyti priimdami tam tikrus racionalius, saugumą užtikrinti galimus sprendimus. Būtent taip pasielgė ir Nemenčinėje gyvenanti dviejų vaikų mama, kuri nerimaudama dėl kilusios grėsmės ir vaikų saugumo nusprendė savo namuose esantį rūsį paversti slėptuve.
2022-03-30

Ukrainą sukaustys šaltis – temperatūra kris 18 laipsnių žemiau nulio: civiliams teks labai pasisaugoti

Bėda po vieną nevaikšto: negana to, kad Ukrainą niokoja karas, ateinančiomis dienomis šalį užklups žvarbūs šalčiai. Pranešama, kad oro temperatūra Ukrainoje kris net iki –18 laipsnių. Tai niūrios žinios be namų, elektros, šilumos tiekimo likusiems Ukrainos žmonėms, taip pat link sienos judantiems karo pabėgėliams. Šaltos oro masės juda ties visu Rytų Europos regionu – Lietuva ir Ukraina nėra išimtis. Portalas tv3.lt jau rašė, kad Lietuvoje naktį paspaus nuo 12 iki 14 laipsnių šalčio.
Aktualijos 2022-03-09

Kavinės savininkas sako, kad vaiduokliai jo „apsėstame“ name padėjo jam rasti slaptą rūsį

Kavinės savininkas sakė, kad vaiduokliai jo „apsėstame“ name padėjo jam surasti slaptas rūsio duris, paslėptas jo sienose. Jungtinėje Karalystėje gyvenantis Rupertas Ellisas prieš porą metų nusipirko namą Kamborne, Kornvalyje, ir tuo metu dar nežinojo, kad kadaise tai buvo „Tehidy Minerals Company“ pagrindinis biuras.
2021-02-06

Moteris pasakoja apie sūnaus išpuolį: užrišta burna ir surištą įgrūdo į mašiną ir išvežė

„Sūnus nori manimi atsikratyti“. Tokį pagalbos šauksmą išgirdome iš Žemaičių Kalvarijoje gyvenančios Bronislavos Gimbutienės. Į redakciją atėjusi 77-erių senolė pasakojo nebežinanti, kur kreiptis. Policija jos skundus esą ignoruoja, o giminaičiai padėti – bejėgiai, įbauginti ją skriaudžiančio sūnaus. Išties tai, ką papasakojo Bronislava, labiau primena baisų sapną ar net siaubo filmo siužetą nei garbaus amžiaus sulaukusio žmogaus gyvenimą.

Kelmės rajone tėvas 9-metį uždarė sandėliuke: aiškina, kad vaikas labai išdykęs

Aiškėja Kelmės rajone esančios sodybos rūsyje įkalinto 9 metų berniuko istorijos detalės. Teigiama, kad tokią neįprastą bausmę mažamečiui paskyrė jo tėvas, kai sužinojo apie nederamą vaiko elgesį mokykloje. Mažametis švietimo įstaigoje plūdosi necenzūriniais žodžiais. Vaiko keiksmažodžiai buvo skirti jį nuraminti bandžiusiai kito mokinio mamai. Apie vaiko elgesį informacija buvo perduota mažamečio tėvams.

Kelmės rajone neblaivus tėvas įkalino 9-metį rūsyje

Sukrečiantis įvykis Kelmės rajone. Įtariama, kad neblaivus tėvas rūsyje uždarė ir laikė savo 9 metų sūnų. Policija praneša, kad dar spalio 2 d. apie 19.30 val. Kelmės r., Grinių k., neblaivus (0,13 prom.) vyras, gimęs 1990 m., uždarė ir lauko rūsyje laikė sūnų, gimusį 2011 m. Vaikas perduotas močiutės, gimusios 1974 m., priežiūrai.

Pasvalyje užsidegė daugiaaukščio namo rūsys, evakuojami gyventojai

Šeštadienį, 10.17 val.,Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Pasvalio m., Vilties g 4, dega daugiaaukščio namo rūsys, evakuojami gyventojai.
Kriminalai 2020-04-18

Kaune trūko nuotekų vamzdis: tarnybos ardys Savanorių prospekto dalį

Daugiabučio gyventojai Kaune jau daugiau nei savaitę priversti kęsti fekalijų tvaiką, mat jomis vėl ir vėl užtvindomas visas rūsys, o problemos atsakingos tarnybos niekaip neišsprendžia. Bendrovė „Kauno vandenys“ ramina jau radusi kaltininką – trūkusį vamzdį, tačiau, norint jį sutvarkyti, reikia kasti intensyviausią Kauno gatvę – Savanorių prospektą. Tad, panašu, fekalijų dvoku kvėpuojantiems gyventojams dar teks pakentėti.
Aktualijos 2020-02-21

Radinys namo rūsyje savininką pašiurpino: apie tai nežinota dešimtmečius

Namą Indianos valstijoje įsigijęs vyras nesitikėjo, kad jo naujasis pirkinys slėps tokią paslaptį. Sausio 14-ąją filmuotame įraše matyti, kaip namo rūsyje vyras aptiko slaptą tunelį, kuriuo tikrai nesinaudota kelis dešimtmečius. Namas pastatytas dar 1937-aisiais. Pirmasis jo savininkas buvo turtingas ir sėkmingas gydytojas, kuris savanoriavo per I-ąjį pasaulinį karą. Apie šį tunelį buvo nežinota ištisus dešimtmečius.
2020-02-01

Jurga pristatė naują klipą: žiūrėdama įrašą aš vos neapsiverkiau

Ruošdamasi šventiniams turo „Jurga 2020“ koncertams Lietuvos miestuose, Jurga pristato savo naujausio kūrinio „Kelionė laiku“ vaizdo klipą, rašoma pranešime spaudai. Prieš kelias savaites pasirodžiusi daina yra apie pokalbį su vidiniu vaiku ir svajones, o jai skirtas vaizdo klipas – kelionė vaizdu per visą 15 metų trunkančią dainininkės kūrybą. „Su režisieriumi Ričardu Matačiumi esame kartu nuo pat mano karjeros pradžios.
2019-12-17

Kaip iš siaubo filmo: 9 metus šeima gyvena rūsyje ir laukia pasaulio pabaigos

Siaubo filmo scenarijaus verta istorija Nyderlanduose. Atokios sodybos rūsyje pareigūnai rado septynių asmenų šeimą. Visi jie net devynerius metus neturėjo jokio ryšio su aplinkiniu pasauliu ir, kaip teigiama, rūsyje laukė pasaulio pabaigos. Kaip pareigūnai surado šiuos žmones, netrukus pamatysite siužete. Sodyba idiliškoje Nyderlandų Drentės provincijoje slepia kraupias paslaptis.
2019-10-16

Paaiškėjo, kokią bombą rado Kauno daugiabučio rūsį tvarkę gyventojai

Kaune priešpiet teko evakuoti viso daugiabučio gyventojus. Vyrai pasakoja, kad nusprendę išvalyti rūsį, o jame tarp įvairiausių šiukšlių išvydo sprogmenį. Keliasdešimt žmonių griebė brangiausius daiktus ir išskubėjo lauk, nežinodami kada galės sugrįžti. Gyventojai laukė atokiau namo.
Kriminalai 2019-10-08

Vilniaus Didžiojoje sinagogos vietoje – žydų kultūrai svarbūs unikalūs radiniai

Archeologai ketvirtadienį visuomenei pristatė unikalius atradimus Vilniaus Didžiojoje sinagogoje – po sakykla atkastą rūsį ir rastą lentą su hebrajiškais įrašais. Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkė Faina Kukliansky sakė, kad rūsys po vadinamąja bima, viena iš svarbiausių sinagogos dalių, buvo labai netikėtas atradimas. „Niekas nesitikėjo to rūsio atkasti.

Kauniečiai daugiabutyje tapo įkaitais: pro užvirintas duris veržėsi su pjūklais

Vieno Kauno daugiabučio gyventojai palikti be vandens. Rūsio patalpų savininkas tiesiog jį išjungė ir užvirino duris. Žmonės sako apskambinę visas tarnybas, tačiau atidaryti metalinių durų nepavyko nei namą administruojančiai bendrovei, nei policijai. Trūkus kantrybei, gyventojai griebėsi pjūklų. Aleksote, Čepinskio gatvės antrajame name gyvenantys žmonės puolė vieni pas kitus domėdamiesi, kas nutiko.
Aktualijos 2018-07-22

Namo rūsyje – sukrečiantis radinys: ant moters lavono matėsi kraupios žaizdos

Varėnos rajone, namo rūsyje, rastas moters lavonas. Palaikai aptikti sekmadienio rytą apie 7.45 val. Ilgininkų kaime, namo rūsyje, ant žemės, pranešė policija. 52 metų moters lavonas rastas su kraujosruvomis veide ir pilve. Įvykio aplinkybės tiriamos.
Kriminalai 2018-04-30

Išskirtiniai vaizdai Kretingoje: išsiliejęs tvenkinys paskandino namus

Orų anomalijos žiemą toliau kankina pajūrio gyventojus. ŠĮkart netikėtas potvynis Kretingoje. Po gausaus lietaus išsiliejęs tvenkinys paskandino žmonių rūsius ir veržiasi į namus. Gyventojai liko ir be malkų žiemai, ir be konservuotų gėrybių, o kai kurie tikrąja tų žodžių prasme gyvena ant vandens. Kretingiškis Donatas ilgaauliais žvejo batais brenda į rūsį – tik taip galima atsinešti konservuotų gėrybių. Šiąnakt vanduo dar pakilo. Vyras tikina prisėmęs ir ilgaaulius.
Aktualijos 2018-01-11

Namo rūsyje pareigūnų laukė kraupus radinys

Penktadienio vakarą vieno Alytaus namo rūsių buvo rastas nusižudžiusio vyro lavonas, pranešė Alytaus policijos komisariatas. Vyro kūnas buvo rastas apie 23.46 val. ir be išorinių kūno sužalojimų.
Kriminalai 2017-12-23

Kraują stingdantis radinys namų rūsyje: atsakymo neranda net policija

Ne visi namuose auginti nori šuniukus ar kačiukus. Kai kam prisireikia – egzotinių gyvūnų. Tačiau turbūt dar nesutikote žmogaus, kuris namuose laikytų ryklius. JAV, Niujorke, apieškojus vieno namo rūsį rastas baseinas, kuriama – beveik dvylika ryklių: septyni gyvi smėlio rykliai, du jau numirę leopardiniai rykliai ir vienas negyvas kūjaryklis, rašo HuffPost. Aptikti rykliai vėliau nugabenti į „Long Islando Akvariumą“. „Jie jauni, tarp 45 cm ir 1,2 m ilgio.
2017-09-09

Kaune tarnybos sukeltos ant kojų: daugiabučio rūsyje – netikėtas radinys

Sekmadienio vakarą Kaune, daugiabučio namo rūsyje, aptiktas karo laikų sprogmuo, o Elektrėnuose – dvi granatos, pranešė policija. Dvi karo laikų granatos rastos apie 18 val. Elektrėnuose, Trakų gatvėje, daugiabučio namo nenaudojamame rūsyje. Įtariama, kad jos buvo be sprogdiklių. Aprūdijęs karo laikų sviedinys aptiktas apie 19 val. A. ir J. Gravrogkų gatvės 17 namo rūsyje. Abiem atvejais įvestas planas „Skydas“, iškviesti „Aro“ išminuotojai.
Kriminalai 2017-08-27

Siaubas Kaune: liepsnos rūsyje įkalino vyrą ir 6 šunis

Kaune nuo žūties ugnyje ugniagesiai išgelbėjo namo šeimininką ir šešis jo šunis. Ketvirtadienį 12.52 val. buvo gautas pranešimas, kad Rudbalės gatvėje dega namo rūsys. Atvykę gelbėtojai privataus namo rūsyje rado daug dūmų. 10 kvadratinių metrų patalpoje degė skalbimo mašina ir rūbai. Kaip skelbia Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, išgelbėti rūsyje buvę vilkšuniai. Namo savininkas dėl apsinuodijimo dūmais buvo perduotas medikams ir išvežtas į gydymo įstaigą.
Kriminalai 2017-08-25

Medikams nepavyko išgelbėti į namų rūsį įkritusio vyro, po komos – neatsigavo

Namuose nuo laiptų į rūsį nukritęs vyras sunkiai susižalojo ir vėliau mirė ligoninėje. Vėlų šeštadienio vakarą 22 val. 14 min. į Vilniaus ligoninę iš Šalčininkų rajono, Daučiūnų kaimo buvo atvežtas komos ištiktas vyras. 51 metų pacientui medikai taip pat nustatė galvos bei krūtinės traumas. Jis buvo paguldytas gydymui. Ligoninėje išbuvęs vos parą, jis mirė sekmadienio paryčiais 3 val. 20 min.
Kriminalai 2017-06-12

Vaikino išmonei ribų nėra: namai, kuriuose svajosite gyventi

Vaikystėje daugelis žmonių svajoja apie nuosavą kambarį, kuriuo nereikėtų dalintis su seserimi ar broliu. Suaugusių žmonių svajonės neretai mažai kuo skiriasi – ieškodami ramybės dažnai ieškome vietos, kur galėtume pasislėpti. Ir tam net nebūtina turėti nuosavo namo! Išvydę rezultatą, veikiausiai ir patys norėsite atkartoti tai. Tiesa, svarbiausia, kad šis visą rūsio remontą vyras darė savo paties rankomis.
2017-05-28

Paslaptinga vieta Lietuvoje, kurią žino tik nedaugelis

Ruduo pats geriausias metas lankytis apleistose teritorijose. „Vieta žinoma jau seniai. Teko vienų pratybų metu čia lankytis“, - rašo apleistazona.lt autorius. Aštuntajame – devintajame dešimtmetyje Sovietų Sąjunga sukūrė pačius moderniausius oro erdvės gynybai skirtus zenitinių raketų kompleksus S–300. Šie raketų kompleksai buvo ypač slapti ir labai saugomi. Sovietmečiu čia buvo įkurtas priešlėktuvinės gynybos dalinys, 466-osios zenitinės raketinės brigados štabas.

Protu nesuvokiama: Kaune rūsyje motina ketverius metus laikė dukters kūną

Pavakare Kaune atskleistas sveiku protu nepaaiškinamas įvykis. Viename sodų bendrijos name rasta šarvojimo salę primenanti vieta su žmogaus palaikais. Pasirodo, psichinių problemų turinti senolė ketverius metus namuose laikė savo mirusios dukters kūną. Laumėnų kaime, esančio sodo namelio rūsyje - kraupus radinys.Šie kadrai ne iš siaubo filmo - tai realybė, kurią pamatėme atvykę į vienišos senolės namus.

Į rūsį uždarytas vaikinas pagalbos šaukėsi per „feisbuką“

Į rūsį Vilniaus pakraštyje prievarta uždarytas jaunuolis pagalbos prašė per socialinį tinklą „Facebook“. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, po gauto pranešimo, kad yra pagrobtas ir laikomas namo rūsyje jaunuolis, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl turto prievartavimo atimant asmeniui laisvę. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad pirmadienį apie 20 val.
Kriminalai 2016-04-14

Kelmėje daugiabučio rūsyje rasta sprogmenų

Silva Šimkevičienė, Žinios.lt Ketvirtadienį Kelmės daugiabučio rūsyje rasta sprogmenų, evakuoti namo gyventojai, pranešė Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Raseinių gatvėje esančio daugiabučio rūsyje aptiktos penkios minosvaidžio minos. Jos, manoma, yra Antrojo pasaulinio karo laikų. 11.50 val. įvestas planas „Skydas“, evakuoti gyventojai. Kaip pranešė TV3 Žinios, sprogmenys rasti septyniolikmečio nužudymu įtariamo devyniolikmečio rūsyje.
Kriminalai 2015-05-07

Aktorius Marius Jampolskis: lietuviškas kinas dabar išgyvena Renesansą

 Aštuntuosius metus vyksiančių prestižinių kino apdovanojimų „Sidabrinė Gervė“ nominantų paraiškų pildymas ritasi į pabaigą. Nuo balandžio antrosios, apdovanojimų atrankos vertinimų komisija, suformuota „Lietuvių kino akademijos“ (LiKA) Tarybos, kurios narių yra dvi „Sidabrinės gervės“ statulėles pelnęs aktorius Marius Jampolskis, atrinks tik verčiausius apdovanojimo nominantus.
2015-03-25

Namo rūsyje Klaipėdoje – suiręs vyriškio kūnas

Vasario 11 d. apie 22 val. 30 min. Klaipėdoje, Gedminų g., namo rūsyje, rastas suiręs nenustatytos tapatybės apie 50-60 metų amžiaus vyriškos lyties kūnas.
Kriminalai 2015-02-12

Sostinėje pristatytas pirmasis lietuviškas siaubo filmas „Rūsys“

„Forum Cinemas Vingis“ kviestiniams svečiams pristatytas pirmasis lietuviškas siaubo filmas „Rūsys“, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka Jurgita Šeduikytė ir Marius Jampolskis.
2014-10-21

Drąsuoliai, norėję pasiimti bilietus į „Rūsį“, susidūrė su savo baimėmis

„Išdrįsk pasiimti bilietą į Rūsį. Kišk Ranką!”, - tokiu užrašu papuoštas reklaminis stendas buvo pastatytas sostinėje, Vokiečių gatvėje. Drąsuoliai ir smalsuoliai nepabijoję pasiimti kino bilietų, susidūrė su iš buityje randamų daiktų pagamintais „siaubūnais“ – vibruojančiu voru, monstru-kirminu, bei patyrė elektros šoko smūgį.
2014-10-14

Lietuviai pradeda kino revoliuciją – „Rūsys“ pirmasis išmanusis filmas pasaulyje

Jau kitą savaitę lietuviško kino mėgėjai galės gėrėtis dar viena premjera – šalies kino teatruose debiutuos „Rūsys“. Iš kitų šis filmas išsiskirs ne tik tuo, kad tai – pirmoji lietuviška psichologinė siaubo drama. „Rūsys“ ypatingas dar ir dėl to, kad yra pirmasis išmanusis filmas pasaulio kino istorijoje. „Įžvalgūs žiūrovai prieš kurį laiką pristatytame oficialiame „Rūsio“ anonse pastebėjo išmanųjį telefoną, kurį šio filmo metu, skirtingai nei visų kitų, kino teatre reikės laikyti įjungtą.
2014-10-14

Lietuviškos siaubo dramos „Rūsys“ kūrėjai pristato mįslių kupiną filmo anonsą

Likus lygiai mėnesiui iki pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ premjeros kino teatruose, kūrėjų komanda pagaliau dalinasi oficialiu filmo anonsu.
2014-09-24

J. Šeduikytė ir M. Jampolskis drąsiai pasitiko filmo kūrėjų mestus išbandymus

Pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ kūrėjų komanda dalijasi nuotaikingu vaizdo siužetu, atskleidžiančiu, kaip buvo kuriamas daug skirtingų nuomonių sulaukęs filmo plakatas. Mariui Jampolskiui prieš foto objektyvą teko brautis pro dirbtines lūpas, o Jurgos Šeduikytės laukė „negrabaus odontologo“ iššūkis.
2014-09-11

Jei rūsyje yra benamių kačių arba graužikų, bus ir blusų

Rasa Pekarskienė, LRT Radijo laida „Sveikata“, LRT.lt Spaudoje pasirodė informacija, kad blusų sukąsti žmonės kreipėsi pagalbos į medikus, o kenkėjų kontrolės ekspertai sako, kad blusos puola ir daugiabučių ir individualių namų gyventojus. Dezinfekciją atliekančios įmonės paslaugų vadovo, biologo Liutauro Grigaliūno teigimu, dažniausiai į butus blusas „užneša“ rūsiuose įsikūrusios benamės katės ir ten karaliaujantys graužikai.
2014-09-07

Filmo „Rūsys“ plakate J. Šeduikytė tapo neatpažįstama

Pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ kūrėjai filmo žiūrovams pristatė jo plakatą. Jame neatpažįstama tapo dainininkė, aktorė Jurgita Šeduikytė. „Rūsio“ plakatas jau dabar vadinamas pačiu drąsiausiu Lietuvos kino istorijoje.
2014-08-28

Ligoninėje dėl galvos traumos mirusi moteris galėjo susižaloti nukritusi laiptais

Rugpjūčio 6 d. apie 4 val. į Klaipėdos ligoninę iš Kretingos, J. Basanavičiaus g., savo namų, pristatyta be sąmonės ir dėl galvos traumos paguldyta 1947 m. gimusi moteris, kuri rugpjūčio 9 d. 13 val. 40 min. ligoninėje mirė. Įtariama, kad moteris, lipdama laiptas, paslydo ir nukrito į rūsį. Aplinkybės aiškinamos.
Kriminalai 2014-08-10

Ką daryti, jeigu po langais apsigyvena benamis?

LRT radijo laida „60 minučių“, LRT.lt Nors benamiai raginami ne apsigyventi laiptinėse, po balkonais, sandėliukuose ar rūsiuose, o kreiptis į nakvynės namus, vis dar atsiranda tokių, kurie griežtai atsisako siūlomos pagalbos. Ką daryti, jeigu vienas neprašytas „kaimynas“ apsigyveno ir po jūsų langais? Vilnietė Lina pasakoja, kad gyvena Žirmūnų mikrorajone (Vilniuje), pirmame daugiabučio aukšte. Po jos buto langais jau kurį laiką gyvena benamis. „Iš pradžių nežinojome, ką daryti, kur kreiptis.

Namo rūsio lango šviesduobėje – moters lavonas

Birželio 21 d. 16 val. 10 min. Vilniuje, Keramikų g., namo rūsio lango šviesduobėje rastas nenustatytos tapatybės apie 40 metų amžiaus moters kūnas su kraujosruva veide. Mirties priežastis ir aplinkybės nustatinėjamos.
Kriminalai 2014-06-22

Pirmojo lietuviško siaubo filmo anonsą matę kritikai pasakė nuomones

Pirmosios lietuviškos siaubo juostos „Rūsys“ kūrėjų komanda pristato filmo anonsą ir siunčia pirmąją rimtą užuominą, ko tikėtis šiame Lietuvos kinui naujame žanre. Jau dabar „Rūsio“ anonsą matę pasaulio kino industrijos atstovai vienbalsiai tvirtina, kad filmas atitiks visus šiuolaikinius Holivude kuriamų siaubo juostų standartus. Šiuo metu intensyviai vyksta „Rūsio“ montavimo darbai: kino teatruose filmas pasirodys dar šį rudenį.
2014-04-10

Blusos puola rūsius ir laiptines

Artėjant šaltajam sezonui kartu su benamėmis katėmis ir graužikais prieglobsčio daugiabučių rūsiuose bei sandėliuose ieško ir blusos. Šis kraujasiurbis šuoliuoja didesne jėga nei žiogas, tad užšokti ant žmogaus gali tiesiog laiptinėje, rūsy ar daugiabučio tarnybinėse patalpose.
Į viršų