rusiška

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rusiška“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rusiška“.

Gera žinia: ES susitarė dėl rusiškų degalų kainų „lubų“

Europos Sąjungos (ES) valstybės narės penktadienį pasiekė susitarimą dėl rusiškų naftos produktų kainų viršutinių ribų, pranešė Švedija. Savaitgalį įsigaliosiant tarptautiniam šių produktų embargui, „ES ambasadoriai šiandien patvirtino naftos produktų kainų viršutines ribas, kurias galutinai tvirtins Europos [Vadovų] Taryba“, socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė ES Tarybai šiuo metu pirmininkaujančios Švedijos pareigūnai.
2023-02-03

Pinga rusiška nafta

Barelis „Urals“ naftos tarptautinėje rinkoje pirmąjį metų ketvirtį kainavo vidutiniškai 63,17 JAV dolerio – 3,1 proc. mažiau nei prieš metus (65,22 dolerio), pranešė Rusijos finansų ministerija. Praėjusį mėnesį rusiška nafta buvo 3,6 proc. brangesnė nei pernai kovą – 65,98 dolerio už barelį. Per mėnesį „Urals“ kaina pakilo 3,3 procento. 2018-aisiais rusiška buvo vidutiniškai 32,0 proc. brangesnė nei 2017 metais – 70,01 JAV dolerio už barelį.
2019-04-01

Rusiška ruletė Kaune: žaisdama revolveriu, 22-jų mergina nušovė vos vyresnę draugę

Tai nutiko prieš 20 metų Kaune. Visiškai nekaltoje situacijoje užgeso vos 24-erių Rasos gyvybė. O ją atėmė pakvailioti sumaniusi šios draugė – 22-jų Jurgita. Neminėsime nei aukos, nei tragiškos nelaimės kaltininkės pavardžių, kad nesukeltume žuvusiosios artimiesiems skausmo arba nesudarytume nepatogumų šį įvykį galbūt jau pamiršusiai kaltininkei. Bet istoriją priminti tikrai verta. Mat įvairių pavojų, kai namuose arba su savimi yra laikomas ginklas, gali kilti ir šiandien.
Kriminalai 2018-02-03

„Sisteminės“ opozicijos galimybė Rusijoje

Opozicijos gyvenimas Rusijoje yra nepavydėtinas ir tai praktiškai nepriklauso nuo to, kas valdo Kremlių. Rusijos „demokratai“ sušaudė parlamentą tankais. Taip pat galima manyti, kad B. Jelcino perrinkimas prezidentu nepraėjo be klastojimų. Šiandieninė autoritarinė Rusijos valdžia, vadinanti save „suverenia demokratija“, demokratinės opozicijos atžvilgiu vykdo trejopą politiką.
2008-12-23

S.S. rekomenduoja ir ne: Filmai per TV (gegužės 19 – 25 d.)

Mūsų ramų kampelį buvo trumpam apipuolę dvikojai virusai, tuoj pabandę „pavadovauti“. Manau, įsivaizduoju, kaip elgtis, kad jiems čia paprasčiausiai nebūtų įdomu. Šeštadienis Kaip visuomet, šeštadieniais ir sekmadieniais filmų per TV daugiausia – tiek, kad juose nelengva ir nepaskęsti. Ką gi, kepurnėsimės. Krūva neblogų, bet dažniausiai jau ne kartą matytų amerikinių filmų. Naujausias – pernykštis „Metų žmogus“ (RenTV Baltic, 21.05 val.; kartojama trečiadienį, gegužės 23 d., 13.05 val.
2007-05-18
Į viršų