rudos dėmės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rudos dėmės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rudos dėmės“.

Vejoje rudų dėmių neliks: štai, kas padės

Eksperto teigimu, padarius vos kelis veiksmus, jūsų vejoje neliks rudų dėmių ir estetiškai atrodanti veja vėl džiugins jūsų akis. Jei esate aistringas sodininkas, nėra nieko labiau erzinančio nei atsitiktinės rudos dėmės vejoje. „Kodėl taip atsitiko?“ ir „Kaip jų atsikratyti?“ – tai klausimai, kurie gali kilti susidūrus su šia problema. Tačiau „The Grass People“ ekspertas Chrisas McIlroy‘us teigia, kad šią problemą galima išspręsti vos keliais paprastais triukais – ir jie gana paprasti.
2024-04-25

Pamirškite rudas dėmes vejoje: štai, kas padės

Artėjant vasarai daugelis sodininkų pradeda daryti viską, kad jų lauko erdvė atrodytų nepriekaištingai. Viena iš problemų, su kuria dabar susiduriama – rudos dėmės vejoje, kurios gadina visą vaizdą. Tačiau yra paprastas būdas to išvengti.  Po to, kai viena moteris „Facebook“ grupėje „Gardening UK“ kreipėsi patarimų, kaip pagerinti vejos išvaizdą, sodininkystės entuziastai pasidalijo geriausiais patarimais, rašo express.co.uk.
2023-05-13

Ši gudrybė panaikins arbatos dėmes puodelyje: veikia 100 proc.

Arbatos ir kavos dėmės ilgainiui kaupiasi ir sutepa mūsų mėgstamus puodelius. Laimei, yra paprastas būdas išspręsti šią problemą. Nors britai yra žinomi dėl savo meilės arbatai, tačiau tokia manija puodeliams turi ir neigiamą pusę. Turbūt kiekvienas yra susidūręs su sunkiai išplaunamomis dėmėmis puodelyje. Tikriausiai taip yra todėl, kad geriate daug arbatos ir kavos. Rudos dėmės nėra malonios, todėl neretai gali sugadinti ir visą arbatos ar kavos gėrimo malonumą.
2022-01-15
Į viršų