ruben ramirez

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ruben ramirez“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ruben ramirez“.

Vyrų teniso turnyre Monake prasidėjo antrojo rato kovos

Monake tęsiasi „Masters“ serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras (Masters Series Monte-Carlo), kurio prizų fondą sudaro 2,27 mln. eurų. Antradienį vakarinėse varžybose sužaisti jau pirmieji du antrojo rato susitikimai, kuriuose trečiąjį reitingą turintis serbas Novakas Džokovičius 6:3, 6:3 įveikė kroatą Ivaną Ljubičičių, o keturioliktas pagal reitingą britas Andy Murray‚us 6:4, 6:1 nugalėjo italą Filippo Volandrį.
2008-04-22

Teniso turnyre Argentinoje - paskutinių dvejų metų nugalėtojų nesėkmės

Nesėkmingai ATP serijos "Copa Telmex ATP Buenos Aires" vyrų teniso turnyro startas susiklostė paskutinių dvejų metų šių varžybų nugalėtojams argentiniečiui Juanui Monaco ir ispanui Carlosui Moyai.
2008-02-20

Antroji Vimbldono diena baigėsi be staigmenų

Anglijoje vykstančio Vimbldono teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 11,283 mln. svarų, antroji varžybų diena baigėsi be staigmenų. Antradienio vakarą buvo sužaisti dar 31 vyrų ir 13 moterų vienetų varžybų pirmojo rato susitikimų, kuriuose pergales iškovojo ir keli buvę šio turnyro nugalėtojai.
2007-06-27

Paaiškėjo pirmieji vyrų teniso turnyro Austrijoje ketvirtfinalio dalyviai

Austrijoje vykstančiame ATP serijos tarptautiniame (The Hypo Group Tennis International `07) vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 353 tūkst. eurų, antradienį paaiškėjo pirmieji vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyviai. Ispanas Albertas Montanesas 7:6 (8:6), 6:1 nugalėjo prancūzą Mathieu Montcourt`ą, o Peru tenisininkas Luisas Horna 7:6 (7:5), 6:4 įveikė trečiąją turnyro raketę kroatą Ivaną Ljubičičių.
2007-05-23

Prancūzų pergalės ir nesėkmės ATP serijos teniso turnyre Maroke

Pirmadienį Maroke prasidėjo tarptautinis ATP serijos vyrų "Grand Prix Hassan II" teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 353 tūkst. eurų. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo bei į aštuntfinalį pateko trys prancūzai, ispanas, amerikietis bei serbas.
2007-04-24

Šeimininkų pergalės ATP teniso turnyre Hiustone

Hiustone (JAV) tęsiasi ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 416 tūkst. JAV dolerių.Vienetų varžybų pirmajame rate antradienį pergales iškovojo bei į kitą turnyro etapą pateko penki amerikiečiai.
2007-04-11

Favoritės nesėkmė tarptautiniame teniso turnyre Meksikoje

Meksikoje tęsiasi tarptautinis "Abierto Mexicano Telcel" moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 937 tūkst. JAV dolerių.Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje trečiadienį pralaimėjimą patyrė bei iš tolesnės kovos pasitraukė favoritė prancūzė Marion Bartoli, 0:6, 4:6 turėjusi pripažinti vokietės Julijos Schruff pranašumą.
2007-03-01

Favoritas nesėkmingai pradėjo vyrų teniso turnyrą Argentinoje

Argentinoje tęsiasi ATP serijos "Copa Telmex" vyrų teniso turnyras, kuriame aštuoniose grupėse varžosi 24-i dalyviai. Nesėkmę pirmajame ture patyrė varžybų favoritas argentinietis Davidas Nalbandianas, antradienį 4:6, 3:6 nusileidęs 1 grupės lyderiu tapusiam Luisui Hornai iš Peru. Po šios nesėkmės jau ne viskas priklauso nuo argentiniečio - dabar vietą ketvirtfinalyje jam negarantuos ir pergalė prieš tėvynainį Guillermo Canasą.
2007-02-21

Teniso turnyro Brazilijoje ketvirtfinalyje - trys argentiniečiai

Brazilijoje tęsiasi ATP serijos "Brasil Open" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro sudaro 456 tūkst. JAV dolerių.Penktadienį sužaisti likusieji trys išvakarėse dėl lietaus atidėti aštuntfinalio susitikimai, kuriuose pergales iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko Argentinos tenisininkai: 6-Juan Ignacio Chela (Argentina) - Ruben Ramirez Hidalgo (Ispanija) 6:2, 6:3; Juan Monaco (Argentina) - Thiago Alves (Brazilija) 6:2, 6:3; Guillermo Canas (Argentina) - Albert Portas (Ispanija) 6:4, 6:0....
2007-02-17

Tarptautiniame vyrų teniso turnyre Bazelyje

Šveicarijoje tęsiasi ATP serijos "Davidoff Swiss Indoors" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1 mln. eurų. Pergalingai varžybas pradėjo pirmoji turnyro raketė amerikietis Andy Roddickas (Endis Rodikas), pirmajame rate 6:3, 7:6 (7:4) nugalėjęs šveicarą Jeaną-Claude`ą Scherrerį (Žaną-Klodą Šererį). Kituose šešioliktfinalio mačuose pergales iškovojo bei į aštuntfinalį pateko po du tenisininkus iš Argentinos ir Ispanijos bei belgas ir kroatas: 3-Guillermo Coria (Argentina) - Fabrice...