rosicky

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rosicky“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rosicky“.

C. Ronaldo įvartis atvėrė kelią Portugalijai į Europos čempionato pusfinalį

Pasibaigė pirmasis 2012 metų Europos čempionato ketvirtfinalis. Jame Portugalijos rinktinė pateisino favoritės statusą ir po atkaklios kovos rezultatu 1:0 palaužė Čekijos futbolininkus. Vienintelį įvartį 79 minutę smūgiu galva pelnė Cristiano Ronaldo. Jei pirmajame kėlinyje ekipos žaidė apylygiai, o pusprogių turėjo tiek viena, tiek kita ekipa, antrajame kėlinyje tiesiog dominavo portugalai.
2012-06-21

T. Rosickis: turime iš lietuvių atsiimti tris taškus

Čekijos nacionalinė futbolo rinktinė prieš šiandienos rungtynes su Lietuva galvoja tik apie pergalę. Intriguojančiame EURO 2012 atrankos grupės finiše dėl antrosios vietos kovojančios Čekijos ir Škotijos komandų likimas veikiausiai spręsis Kaune, praneša LFF. „Negalvoju apie tai kas būtų, jei pralaimėtume“, - sakė čekų žvaigždė Tomašas Rosickis.