rondae hollisas jeffersonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rondae hollisas jeffersonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rondae hollisas jeffersonas“.

Mindaugas Kuzminskas nežaidė, „Knicks“ pralaimėjo

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Niurjoko „Knicks“ 112:120 svečiuose nusileido Bruklino „Nets“. Pralaimėjimą nuo suolo stebėjo lietuvis Mindaugas Kuzminskas, nežaidęs trenerio sprendimu. „Knicks“ 3-ąją minutę pirmavo 5:3, bet tai buvo viskas. „Nets“ greitai perėmė iniciatyvą. Šeimininkai 9-ąją minutę buvo priekyje 29:19. Trečiojo kėlinio pradžioje komandos skyrė 21 taškas (70:49, 25 minutė). Viskas, ką „Knicks“ pavyko padaryti – sumažinti skirtumą iki šešių (98:104, 43 min.