ronas bakeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ronas bakeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ronas bakeris“.

Buvęs CSKA ir NBA žaidėjas baigė karjerą vos 28-erių

Buvęs NBA ir Maskvos CSKA komandos krepšininkas Ronas Bakeris dėl traumų paskelbė apie karjeros pabaigą. 28 metų atletas dabar darbuosis medicinos sektoriuje, jis privačioje įmonėje eis projekto vadybininko pareigas. R.Bakeris paskutinį kartą žaidė 2019-20 metų sezone, kai gynė CSKA garbę. Eurolygoje jis rinko tik 2,6 taško. Tuo tarpu NBA atletas atstovavo Niujorko ir Vašingtono komandoms bei per 96 sužaistus mačus rinko 3,1 taško.
2021-08-26

Maskvos CSKA įžaidėjo paiešką baigė pasikviesdami NBA žaidėją

Eurolygoje žais dar vienas NBA patirties turintis krepšininkas. Maskvos CSKA paskelbė apie sutartį su Ronu Bakeriu. 26 metų 193 cm ūgio krepšininkas per savo karjerą NBA žaidė Niujorko „Knicks“ ir Vašingtono „Wizards“ komandose. Jis Niujorke buvo Mindaugo Kuzminsko bendraklubis. Šią vasarą sutartį jam siūlė Bruklino „Nets“ klubas, bet tai buvo dvipusis kontraktas ir nusimatė žaidimas G lygoje. „Wizards“ komandoje jis pelnydavo 0,9 taško, čia sužaidė tik keturias rungtynes.
2019-08-01

Mindaugas Kuzminskas buvo pastebimas, „Knicks“ neatsilaikė namie

NBA dar vieną pralaimėjimą patyrė Niujorko „Knicks“. Ji savo aikštėje 103:106 nusileido Vašingtono „Wizards“. Šeimininkų gretose pastebimas buvo lietuvis Mindaugas Kuzminskas. Nors pirmuosius taškus pelnė „Wizards“ lenkas Marcinas Gortatas, „Knicks“ startas buvo geresnis. Niujorko krepšininkai pirmavo 14:10 (4 minutė). Tada „burtininkai“ atliko įspūdingą spurtą 13:0 (23:14 – 7 min.). Kaip paaiškėjo vėliau, šį atkarpa buvo lemiama.
2017-04-07

Treneris Mindaugo Kuzminsko į aikštę neišleido

Mindaugas Kuzminskas nežaidė, o Niujorko „Knicks“ svečiuose 98:94 įveikė Majamio „Heat“. Svečiai puikiai pradėjo rungtynes ir dar 4-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (15:4). „Knicks“ pirmavo iki 14-osios minutės, kai į priekį išsiveržė „Heat“ (36:35). Niujorko krepšininkai bemat perėmė iniciatyvą ir pabėgo 58:50 (23 min.). „Heat“ dar buvo persvėrusi rezultatą 75:74 (33 min.), vėliau – keliskart išlyginusi (77:77, 81:81, 83:83), bet „Knicks“ rungtynių pabaigą sužaidė užtikrinčiau.