romas sinicinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „romas sinicinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „romas sinicinas“.

R. Sinicinas dviratininkų lenktynėse Ispanijoje – tarp autsaiderių

47-ą kartą Ispanijoje vykstančių daugiadienių „Vuelta Ciclista a Navarra“ dviratininkų lenktynių antrajame etape 93-ias finišavo bei į 36-ąją vietą iš 26-osios bendrojoje įskaitoje nukrito „Cinelli-OPD“ komandos narys Romas Sinicinas. Trečiadienį Lietuvos dviratininkas 155,5 km distancijos finiše 33 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui ispanui Joaquinui Sobrino Martinezui: 1. Joaquin Sobrino Martinez (Ispanija)     3 val. 34 min. 04 min.
2008-05-29

R. Sinicinas dviratininkų lenktynėse Ispanijoje kol kas 26-as

Antradienį Ispanijoje prasidėjo 47-ą kartą rengiamos daugiadienės „Vuelta Ciclista a Navarra" dviratininkų lenktynės. 26-ąją vietą po dviejų dalių pirmojo etapo užima „Cinelli-OPD" komandos narys Romas Sinicinas. Lietuvos dviratininkas bendrojoje įskaitoje 32 sekundes pralaimi lenktynių lyderiui Danieliui Sesmai: 1. Daniel Sesma (Ispanija)              2 val. 49 min. 56 sek.
2008-05-28

Romas Sinicinas dviratininkų lenktynėse Italijoje finišavo 33-ias

46-ą kartą Italijoje vykusiose daugiadienėse „Giro del Friuli Venezia Giulia" dviratininkų lenktynėse 33-iąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmė „Faresin Panni VC Breganze" ekipos narys Romas Sinicinas. Lietuvos dviratininkas penkių etapų lenktynėse 6 minutes bei 47 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui kroatui Hrvojei Miholjevičiui.
2008-05-12

Lietuvių dviratininkai Ispanijoje atmynė greta

Antradienį Ispanijoje pasibaigusiose septynių etapų daugiadienėse "Circuito Montanes" dviratininkų lenktynėse 61-ąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė "Amore & Vita-McDonald`s" ekipos narys Dainius Kairelis, o jo komandos draugas Romas Sinicinas buvo 62-as.Pirmasis Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui olandui Baukei Mollemai pralaimėjo 1 valandą 6 minutes ir 40 sekundžių, antrasis - 1 valandą 7 minutes bei 36 sekundes:1. Bauke Mollema (Olandija) 27 val. 48 min. 14 sek.
2007-06-20

Lenktynėse Ispanijoje lietuvių dviratininkai - tarp autsaiderių

Daugiadienių "Circuito Montanes" dviratininkų lenktynių Ispanijoje šeštajame etape autsaiderių gretose finišavo abu "Amore & Vita-McDonald`s" komandos lietuviai.Pirmadienį Dainius Kairelis 147,1 km distancijoje buvo 85-as, o Romas Sinicinas - 86-as.Lietuvos dviratininkus nuo etapo nugalėtojo olando finiše skyrė beveik 28 minutės:1.Bauke Mollema (Olandija) 4 val. 01 min. 20 sek. 2.Hector Gonzalez Baeza (Ispanija) atsiliko 8 sek.
2007-06-19

Dainius Kairelis Ispanijoje šeštadienį finišavo 52-as

Ispanijoje vykstančių daugiadienių "Circuito Montanes" dviratininkų lenktynių trečiajame etape šeštadienį 52-as finišavo "Amore & Vita-McDonald`s" komandos narys Dainius Kairelis, o jo komandos draugas Romas Sinicinas buvo 53-čias. Abu Lietuvos dviratininkai 156 km distancijos finiše 10 minučių ir 10 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui ispanui Jesusui Ramirezui Torresui: 1. Jesus Ramirez Torres (Ispanija) 4 val. 34 min. 05 sek.
2007-06-17

Dviratininkų lenktynėse Ispanijoje lietuviai toli nuo lyderių

Ispanijoje vykstančių daugiadienių "Circuito Montanes" dviratininkų lenktynių antrajame etape ketvirtadienį gerokai atsilikę nuo lyderių finišavo abu "Amore & Vita-McDonald`s" komandos lietuviai. Dainius Kairelis finišavo 59-as, o Romas Sinicinas - 60-as. Abu jie po 14 minučių ir 24 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui ispanui Xabatui Ochotorenai: 1. Xabat Ochotorena (Ispanija) 4 val. 09 min. 26 sek.
2007-06-15

Dviratininkų lenktynėse Ispanijoje lietuviai atsiliko nuo lyderių

22-a kartą Ispanijoje rengiamų daugiadienių "Circuito Montanes" dviratininkų lenktynių pirmajame etape 65-as finišavo "Amore & Vita-McDonald`s" ekipos narys Romas Sinicinas, o jo komandos draugas Dainius Kairelis buvo 88-as.
2007-06-14

R. Sinicinas dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje buvo 32-as

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose klasikinėse "Boucles de l`Aulne" dviratininkų lenktynėse 32-as finišavo "Amore & Vita-McDonald`s" ekipos narys Romas Sinicinas.
2007-06-04

Dainius Kairelis dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje buvo 23-čias

36-ą kartą antradienį Prancūzijoje vykusiose klasikinėse "Tour de Vendee" dviratininkų lenktynėse 23-čias finišavo "Amore & Vita-McDonald`s" ekipos narys Dainius Kairelis.