romanas bednaras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „romanas bednaras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „romanas bednaras“.

Edinburgo "Hearts" Škotijos futbolo čempionate pakilo į trečiąją vietą

Vienuoliktą pergalę Škotijos futbolo pirmenybių XXV turo rungtynės iškovojo ir su 40 taškų į trečiąją poziciją dvylikos komandų turnyre pakilo Valdo Ivanausko treniruojamas Edinburgo "Hearts" klubas su keturiais lietuviais, šeštadienį namuose 1:0 (0:0) įveikęs šeštojoje pozicijoje esančią "Falkirk" (33 tšk.) ekipą. Pergalingą įvartį 74 minutę įmušė Romanas Bednaras. Visas rungtynes žaidęs Andrius Velička 90-ą minutę buvo įspėtas.
2007-01-21

Škotijos futbolo taurės turnyre - trys A. Veličkos įvarčiai

Tris įvarčius Škotijos futbolo taurės turnyro šešioliktfinalyje šeštadienį įmušė Andrius Velička, o taurės savininkas Edinburgo "Hearts" klubas, kurį treniruoja Valdas Ivanauskas svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškino II diviziono "Stranraer" ekipą ir pateko į turnyro aštuntfinalį.Visą susitikimą žaidęs ir 55 minutę geltoną kortelę "uždirbęs" A. Velička pasižymėjo 17, 43 ir 90 minutėse.Dar vieną įvartį nugalėtojams pelnė čekas Romanas Bednaras (79 min.