romainas alessandrini

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „romainas alessandrini“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „romainas alessandrini“.

Zlatano Ibrahimovičiaus diena: pralaimėtos lažybos ir įvartis MLS lygoje

MLS futbolo lygoje pergalę šventė Los Andželo „Galaxy“. Zlatanas Ibrahimovičius prie triumfo prisidėjo įvarčiu. 36-erių švedas tą pačią dieną pralaimėjo lažybas Davidui Beckhamui. „Galaxy“ savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Columbus Crew“. Z. Ibrahimovičius 56-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Dublį įmušė Romainas Alessandrini, pasižymėjęs 67 ir 93 minutėmis. 42-ąją tikslus buvo Ola Kamara. Z. Ibrahimovičius tą pačią dieną pralaimėjo lažybas kitai futbolo žvaigždei – D. Beckhamui.
2018-07-08

Prancūzijos futbolo čempionato lydere tapo Marselio "Olympique" vienuolikė

Ketvirtą pergalę Prancūzijos aukščiausiosios futbolo lygos šeštojo turo mače iškovojo bei naujuoju dvidešimties komandų turnyro lyderiu tapo Marselio "Olympique" (13 tšk.) klubas, namuose 3:0 (0:0) įveikęs aštuntojoje pozicijoje esančius "Stade Rennes" (8 tšk.) futbolininkus. Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Andre-Pierre'as Gignac'as (50 ir 63 min.), vienu - Romainas Alessandrini (90+4 min.