rokas suslavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rokas suslavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rokas suslavičius“.

Sezoną pradedančių biatlonininkų tikslas – stiprėti su kiekvienu startu

Šūvis olimpinio sezono startui duotas – sekmadienį mišrių Estešunde (Švedija) mišrių estafečių rungtimis prasideda 2017-2018 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybos. Gausiausią delegaciją Lietuvos olimpinėje rinktinėje turėsiantys biatlonininkai į Pjongčangą vyks keturiese, o atranką komandoje vykdys būtent pasaulio taurės etapuose.
2017-11-26

Lietuvos biatlonininkai varžybose Austrijoje užėmė 19-ąją vietą

Austrijoje vykusių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės trečiojo etapo varžybų mišrioje estafetėje 2x6 km ir 2x7,5 km šeštadienį Lietuvos komanda – Natalija Paulauskaitė, Gabrielė Leščinskaitė, Vytautas Strolia ir Rokas Suslavičius – buvo aplenkta ratu ir galutinėje įskaitoje užėmė 19-ąją vietą. Nugalėjo du baudos ratus turėjusi įveikti Norvegijos ekipa – 1 val. 10 min. 39,8 sek. Antrąją vietą užėmė Vokietijos atstovai (+29,7 sek.
2014-12-20

Biatlonininkas R. Suslavičius varžybose Prancūzijoje – 71–as

Prancūzijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės aštuntojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Rokas Suslavičius užėmė 71-ąją vietą. Nugalėjo be klaidų šaudęs vokietis Florianas Grafas - 25 min. 12,9 sek. 20-metis R. Suslavičius, kuriam teko įveikti keturis baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 5 min. 35,8 sek. 20-metis Darius Čepulis užėmė 82-ąją (+8.16,6; 5 baudos ratai), o 21-erių metų Tomas Braziulis - 83-iąją (+8.56,8; 6) vietas.
2011-03-12

Lietuvos biatlonininkė liko septinta

Švedijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės pirmojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė pranoko 107 varžoves ir užėmė septintąją vietą. Nugalėjo be klaidų šaudžiusi vokietė Juliana Del (Juliane Doll). Ji distanciją įveikė per 22 min. 40,3 sek. 25 metų D. Rasimovičiūtė, kuriai taip pat neteko įveikti nė vieno baudos rato, nugalėtojai pralaimėjo 55,7 sek.
2009-11-28

Lietuvė D. Rasimovičiūtė Europos biatlono čempionate finišavo aštunta

Europos atvirajame biatlono čempionate Rusijoje sekmadienį moterų 10 km persekiojimo rungtį Diana Rasimovičiūtė tarp 29 dalyvių baigė aštunta. 25-erių Lietuvos biatlonininkė šaudykloje suklydo du kartus, o nuotolį nušliuožė per 39 minutes 18,3 sekundės. D.Rasimovičiūtę nuo aukso medalį iškovojusios Slovakijos atstovės Anastasijos Kuzminos (36:03,2; 1 klaida šaudykloje) skyrė daugiau kaip 3 minutės.
2009-03-02

Vankuveris rengiasi žiemos olimpiadai

2010 metų žiemos olimpinių žaidynių sostinėje Vankuveryje (Kanada) tris dienas vyko plenarinės sesijos. Jose Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) atstovai ir Vankuverio žaidynių organizacinio komiteto darbuotojai supažindino, kaip vyksta pasirengimas, aprodė sporto bazes ir kitus olimpinius objektus. Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK) Vankuveryje atstovavo Kalgario olimpinė čempionė Vida Vencienė ir Ijolė Domarkienė.
2009-02-27

Europos biatlono pirmenybėse T. Kaukėnas finišavo 46-as

Čekijoje vykstančiame Europos biatlono čempionato 10 km jaunimo vaikinų sprinto lenktynėse 46-as tarp 75 dalyvių (startavo 77) buvo Tomas Kaukėnas. Lietuvos biatlonininkas 5 kartus suklydo šaudykloje, o finiše 5 minutes ir 7,1 sekundės pralaimėjo jau antrą aukso medalį iškovojusiam rusui Antonui Šipulinui (27 min. 25,2 sek.), kuris suko vos vieną baudos ratą.
2008-02-22

Europos biatlono pirmenybėse lietuvis finišavo 37-as

Trečiadienį Čekijoje prasidėjusio Europos biatlono čempionato 15 km jaunimo vaikinų asmeninėse lenktynėse 37-as tarp 76 dalyvių (startavo 78) buvo Tomas Kaukėnas.Lietuvos biatlonininkas 4 kartus suklydo šaudykloje, o finiše 8 minutes ir 10,8 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiam rusui Antonui Šipulinui (43 min. 27,0 sek.
2008-02-20

Biatlono varžybose M. Kavoliūnas finišavo 16-as

Penktadienį Slovakijoje prasidėjusiame šeštajame Europos biatlono taurės varžybų etape šešioliktas jaunimo vaikinų 10 km sprinto rungtyje finišavo Mindaugas Kavoliūnas. Lietuvos biatlonininkas dukart suklydo šaudykloje bei finiše 1 minutę 52,2 sekundės pralaimėjo nugalėtoju tapusiam latviui Andrejui Rastorgujevui (24 min. 50,0 sek.
2008-01-18

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Tomas Kaukėnas buvo 41-as

VIII-ajame Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje Ispanijoje penktadienį 41-as vaikinų 10 km biatlono varžybų persekiojimo lenktynėse finišavo Tomas Kaukėnas (40 min. 37,9 sek.