Rokas Jocys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Rokas Jocys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Rokas Jocys“.

NCAA – galingas Ryčio Petraičio pasirodymas ir prieš Motiejų Krivą siautėjęs legendinio Rodmano sūnus

Lietuvis Rytis Petraitis surengė galingą pasirodymą NCAA pirmenybėse. 22-ejų lietuvis pelnė 27 taškus, tačiau jo atstovaujama „Air Force Falcons“ ekipa 73:82 (42:42, 31:40) nusileido „Colorado State Rams“ krepšininkams. 201 cm ūgio puolėjas yra gimęs Teksase, tačiau kalba lietuviškai, abu jo tėvai – lietuviai, tėtis Ramūnas Petraitis keturis sezonus sužaidė Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), tris iš jų vilkėjo Plungės „Olimpo“ marškinėlius.
2024-03-10

NCAA pasirodymus surengė šeši lietuviai

Pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ komanda. Kevino McGeehano auklėtiniai namuose 76:86 (29:42, 47:44) nusileido „Northeastern Huskies“ klubui. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 31 minutę įmetė 11 taškų (4/8 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), sugriebė 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau padarė 3 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 28 minutes surinko 3 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit.
2024-02-09

NCAA Rytis Petraitis surengė galingą pasirodymą

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė „Portland Pilots“ ekipa. Shantay Leganso treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 58:80 (33:37, 25:43) nusileido „Air Force Falcons“ krepšininkams. Rytis Petraitis nugalėtojams per 22 žaidimo minutes įmetė 20 taškų (7/9 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, bet prasižengė 3 kartus ir padarė 2 klaidas. „Falcons“: Rytis Petraitis 20 (7/9 dvit., 5 atk. kam.
2023-12-04

Lietuviai patyrė pralaimėjimus NCAA

Sunkią pergalę NCAA iškovojo „Oakland Golden Grizzlies“ ekipa. Grego Kampe'o auklėtiniai svetimoje arenoje 78:76 (43:42, 35:34) nugalėjo Xaviero universiteto „Musketeers“ komandą. Gytis Nemeikša pralaimėjusiems per 19 minučių surinko 6 taškus (0/2 dvit., 2/4 trit.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą prasižengė. „Golden Grizzlies“: Trey Townsendas 28 (11/18 dvit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Chris Conway 15 (6/6 dvit., 6 atk. kam.
2023-11-28

NCAA lietuviai: štai, kaip už Atlanto pasirodė septyni mūsų tautiečiai

Pralaimėjimą NCAA patyrė „Wyoming Cowboys“ klubas. Jeffo Lindero treniruojama komanda savo arenoje 69:79 (35:34, 34:45) nusileido „Saint Louis Billikens“ komandai. Olegas Kojenetsas pralaimėtojų gretose per 13 žaidimo minučių pelnė 6 taškus (3/5 dvit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, tačiau kartą prasižengė ir suklydo 2 sykius. „Billikens“: Sincere Parkeris 22 (6/13 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam.), Timas Dalgeris 17 (4 atk. kam.), Terrence Hargrove (5 atk. kam., 4 kld.