rokas jocius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rokas jocius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rokas jocius“.

NCAA – galingas Ryčio Petraičio pasirodymas ir prieš Motiejų Krivą siautėjęs legendinio Rodmano sūnus

Lietuvis Rytis Petraitis surengė galingą pasirodymą NCAA pirmenybėse. 22-ejų lietuvis pelnė 27 taškus, tačiau jo atstovaujama „Air Force Falcons“ ekipa 73:82 (42:42, 31:40) nusileido „Colorado State Rams“ krepšininkams. 201 cm ūgio puolėjas yra gimęs Teksase, tačiau kalba lietuviškai, abu jo tėvai – lietuviai, tėtis Ramūnas Petraitis keturis sezonus sužaidė Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), tris iš jų vilkėjo Plungės „Olimpo“ marškinėlius.
2024-03-10

Solidus Ryčio Petraičio pasirodymas NCAA pergalės neatnešė

Pergalę NCAA iškovojo „San Jose State Spartans“ ekipa. Timo Mileso auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 73:66 (31:34, 42:32) įveikė „Air Force Falcons“ komandą. Rytis Petraitis pralaimėjusiems per 35 žaidimo minutes surinko 26 taškus (5/8 dvit., 1/1 trit., 13/18 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, bet po 3 kartus suklydo ir prasižengė. „Falcons“: Rytis Petraitis 26 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), Beau Beckeris 13 (2/6 dvit., 3/8 trit., 8 atk. kam.
2024-02-14

NCAA: žaidė net 15 lietuvių, o Augustas Marčiulionis surengė karjeros pasirodymą

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipa. Kevino McGeehano auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 67:90 (29:43, 38:47) nusileido „Charleston Cougars“ krepšininkams. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 28 minutes įmetė 11 taškų (5/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau padarė 4 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 22 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/3 trit.
67 2024-01-28

Lietuvis NCAA pirmenybėse atliko trigubą dublį

Pralaimėjimą NCAA patyrė „La Salle Explorers“ klubas. Frano Dunphy auklėtiniai savo arenoje 54:66 (23:36, 31:30) nusileido Daytono universiteto „Flyers“ komandai. Rokas Jocius pralaimėjusiems per 14 minučių surinko 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, tačiau padarė 1 klaidą. „Flyers“: DaRonas Holmesas 22 (8/13 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Nate Santosas (6/8 dvit., 0/4 trit., 6 atk. kam.) ir Javonas Bennettas (3/5 trit., 4 atk. kam.
2024-01-24

NCAA – penkių lietuvių vakaras: kas iš studentų atrodė geriausiai?

Dramatišką pergalę NCAA iškovojo „Wofford Terriers“ klubas. Dwighto Perry treniruojama komanda savo arenoje 99:98 (46:51, 53:47) įveikė High Pointo universiteto „Panthers“ krepšininkus. Titas Sargiūnas pralaimėtojų gretose per 7 minutes taškų nepelnė (0/2 dvit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, bet prasižengė 3 kartus. „Panthers“: Duke Milesas 25 (8/12 dvit., 5 rez. perd.), Kimani Hamiltonas 23 (6/12 dvit., 9 atk. kam.), Kezza Giffa 21 (5/7 dvit., 4 atk. kam.
2023-11-12

Prie „Ryto“ sistemos jungiasi du jaunimo rinktinės žaidėjai

Vilniaus „Ryto“ piramidę papildė du Lietuvos šešiolikmečių rinktinės nariai – Rokas Jocius ir Tautvydas Baltrušaitis. Abu aukštaūgiai pateko į praėjusių metų talentingiausių sąrašą ir gynė šalies garbę Europos čempionate Italijoje. Profesionalų karjeros siekti jie nusprendė žaisdami Vilniaus „Perlo“ komandoje.