rohanas dennisas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rohanas dennisas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rohanas dennisas“.

Dviratininkas Gediminas Bagdonas Italijoje pranoko pasaulio ir Europos čempionus

Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) Italijoje surengtų Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) aukščiausios kategorijos („World Tour“) 52-ųjų daugiadienių lenktynių „Tirreno-Adriatico“ paskutiniame, septintame, etape – pavienio starto lenktynėse – antradienį užėmė 16-ą vietą. Nugalėjo australas Rohanas Dennisas (BMC). Jis 10,05 km distanciją įveikė per 11 min. 18 sek. (vid. greitis – 53,363 km/h). G. Bagdonas buvo geriausias savo komandoje.