rodrigo josviakis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rodrigo josviakis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rodrigo josviakis“.

„Trakams“ pergalei prieš „Stumbrą“ pakako Valentino Jeriomenkos įvarčio

Trejas rungtynes A lygoje pergalės neiškovoję „Trakai“ išlieka kovoje dėl titulo. Šalies vicečempionai XXVI turo rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) įveikė Kauno „Stumbrą“, nutraukdami nesėkmių seriją, ir nuo pirmenybių lyderio Vilniaus „Žalgirio“ atsilieka 10 taškų.
2017-09-27

„Sūduva“ vėl laimėjo, Semiras Kerla vėl įmušė

Gynėjas Semiras Kerla pratęsė rezultatyvią asmeninę seriją, įmušdamas dar du įvarčius ir labiausiai prisidėdamas prie trečiosios iš eilės Marijampolės „Sūduvos“ pergalės A lygoje. Puikią formą demonstruojantys suvalkiečiai svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“ ir turnyro lentelėje sumažino atsilikimą nuo vicečempionų „Trakų“ iki keturių taškų, turėdami trejas rungtynes atsargoje. Kauno ekipai šis mačas tapo generaline repeticija prieš sekmadienį laukiantį LFF taurės finalą.
2017-09-20

Kauno derbyje nugalėjo mažumoje žaidęs „Stumbras“

A lygos 22 ture ketvirtadienį susitiko dvi Laikinosios sostinės komandos – „Kauno Žalgiris“ ir „Stumbras“. Atkakliame derbyje rezultatu 2:0 triumfavęs „Stumbras“ nutraukė septynerių nelaimėtų rungtynių seriją ir pasivijo šeštojoje vietoje buvusią „Jonavos“ komandą. Rungtynių pradžioje neatrodė, kad „Stumbras“ sugebės iškovoti tris taškus. 7-ąją minutę „Stumbro“ futbolininkai suteikė varžovams dovanėlę, praradę kamuolį aikštės viduryje.
2017-08-17

Tadas Labukas dubliu padėjo „Atlantui“ prisiminti pergalės skonį

Daugiau nei prieš tris mėnesius paskutinį kartą pergalę šventęs Klaipėdos „Atlantas“ nutraukė 12-os nelaimėtų rungtynių seriją. Uostamiesčio komanda svečiuose 3:0 (2:0) įveikė Kauno „Stumbrą“. Dar pirmajame kėlinyje dusyk pasižymėjęs Tadas Labukas labiausiai prisidėjo prie klaipėdiečių taip ilgai laukto rezultato.
2017-08-13

„Sūduva“ reikalus su „Stumbru“ sutvarkė pirmajame kėlinyje

Antradienį Marijampolės „Sūduva“ iškovojo dar vieną pergalę A lygoje – namie 2:0 (2:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“. Šeimininkai abu įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. „Sūduvai“ ilgai vargti neteko. 7-ąją minutę netoli aikštės centro skirtas baudos smūgis. Kapitonas Vaidas Slavickas kėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur laiku ir vietoje galvą kyštelėjo Povilas Leimonas. Netoli vartų buvęs Karolis Laukžemis galva nukreipė kamuolį į vartus (1:0). Marijampoliečiai 24-ąją minutę padvigubino skirtumą.
2017-04-25

Darvydas Šernas pajuto įvarčių skonį

Lietuvos futbolo A lygos 6-ojo turo rungtynėse prabilo Vilniaus „Žalgirio“ puolėjai. Trečiadienį Kaune vykusioje dvikovoje su vietos „Stumbru“ svarų žodį tarė Darvydas Šernas. Tris įvarčius įmušęs 32 metų puolėjas padėjo „Žalgiriui“ iškovoti ketvirtą pergalę iš eilės. Per pirmus penkis turus A lygoje „Žalgiris“ pelnė šešis įvarčius, o pagrindiniai komandos puolėjai – D. Šernas ir serbas Komnenas Andričius tiksliais smūgiais nepasižymėjo.