rodney mcgruderis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rodney mcgruderis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rodney mcgruderis“.

„AX Armani“ gretas paliko vos prieš kelis mėnesius atvykęs amerikietis

Milano „AX Armani“ komanda oficialiai paskelbė apie atsisveikinimą su Rodney McGruderį. Krepšininkas į Italiją atvyko sausio mėnesį, prieš tai jis visą karjerą žadė NBA. „Krepšininkas pareiškė norą grįžti į JAV dėl asmeninių priežasčių. Vertiname jo profesionalumą ir atsidavimą komandai, linkime sėkmės ateityje“, – skelbia „AX Armani“. 32 metų 193 cm ūgio atletas Eurolygoje per 18 minučių vidutiniškai renka 7,6 taško, atkovoja 2,4 kamuolio ir atlieka po 1 rezultatyvų perdavimą.
2024-03-13

Treneris Mindaugo Kuzminsko į aikštę neišleido

Mindaugas Kuzminskas nežaidė, o Niujorko „Knicks“ svečiuose 98:94 įveikė Majamio „Heat“. Svečiai puikiai pradėjo rungtynes ir dar 4-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (15:4). „Knicks“ pirmavo iki 14-osios minutės, kai į priekį išsiveržė „Heat“ (36:35). Niujorko krepšininkai bemat perėmė iniciatyvą ir pabėgo 58:50 (23 min.). „Heat“ dar buvo persvėrusi rezultatą 75:74 (33 min.), vėliau – keliskart išlyginusi (77:77, 81:81, 83:83), bet „Knicks“ rungtynių pabaigą sužaidė užtikrinčiau.