rocket league

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rocket league“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rocket league“.

„NRG Esports“ – pirmoji organizacija, „Rocket League“ turnyruose laimėjusi milijoną dolerių

Balandžio 20 dieną Šiaurės Amerikos komanda „NRG Esports“ tapo pirmąja esporto organizacija, kurios turnyriniai laimėjimai „Rocket League” varžybose perkopė vieną milijoną dolerių. Šią ribą NRG peržengė „RLCS X The Grid“ turnyre, kuriame Šiaurės Amerikos organizacija užėmė ketvirtą vietą ir išsinešė 10 tūkst. 500 dolerių. Nors laimėjimas nebuvo įspūdingas, to pilnai užteko, kad NRG taptų pirma komanda istorijoje, „Rocket League“ turnyruose iškovojusia milijoną dolerių.
2021-04-26

Nematoma žaidimų industrijos pusė: į prekybą įsitraukiantys vaikai ir milijardinė apyvarta

Jeigu žaidimai internete anksčiau buvo įsivaizduojami kaip grupelės entuziastų susirinkimus, kurių metu yra žaidžiamos šaudyklės, strateginiai ar vaidmenų žaidimai, tai per pastarąjį dešimtmetį tai tapo atskira verslo industrija, su savo virtualiais turtais, kurie netruko pavirsti realaus pasaulio milijardais. Tradiciškai, kalbant apie kompiuterinius žaidimus, vis dar kalbama apie psichologinę įvairių šaudyklių įtaką vaikams, kurie dienų dienas praleidžia prie savo kompiuterių.
2018-07-30

Laimėkite milijoną žaisdami - aš rimtai!!!

Sveiki, Geimeriai. Šauniai skamba šis pasisveikinimas pirmadienio rytais. Oras dabar ne koks, dažnai lyja, bet tuoj aš su karštomis Žaidimų Naujienomis praskaidrinsiu nuotaiką. Šiandieną papasakosiu kaip tapti milijonieriumi žaidžiant, apie pasaulio metų geriausius, bus konkursas ir visko dar daugiau. Kuom buvo ypatinga praeita savaitė? Ogi tuom, kad jau suskaičiuoti 2015 metų viščiukai ir išrinkti geriausi pasaulio žaidimai ir visos geimų industrijos personos.
2015-12-08
Į viršų