robertu kalinkinu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertu kalinkinu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertu kalinkinu“.
REKLAMA
Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių  Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių

Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių

Tarp mados ir technologijų – daugiau bendro, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Būtent tai puikiai atsiskleidžia ir naujausiame dizainerio, mados namų „Robert Kalinkin“ įkūrėjo Roberto Kalinkino ir technologijų kompanijos „Huawei“ bendrame projekte – mados kapsulėje vyrams. Šios kapsulės centre – pačios technologijos ir vis spartėjantis gyvenimo ritmas.
2020-10-01

Nainys atskleidė savo raudonojo kilimo paslaptį: visada tinka

Praėjusį savaitgalį Kaune praūžė kasmetiniai lietuviškos muzikos apdovanojimai „M.A.M.A. 2018“, kurių nepraleido ryškiausios Lietuvos žvaigždės. Renginyje kasmet besilankantis „Radistas“ Jonas Nainys atskleidė, kaip ruošiasi renginiui bei pasidalijo savo įvaizdžio paslaptimis. Ne paslaptis, kad ne ką mažiau svarbus momentas, nei pats renginys, yra dalyvių pasirodymas ant raudonojo kilimo. Tiesa, pats Jonas tikina, kad vyrams čia kyla mažiau sunkumų.
2019-01-29
Į viršų