roberto kalinkino

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „roberto kalinkino“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „roberto kalinkino“.
REKLAMA
Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių  Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių

Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių

Tarp mados ir technologijų – daugiau bendro, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Būtent tai puikiai atsiskleidžia ir naujausiame dizainerio, mados namų „Robert Kalinkin“ įkūrėjo Roberto Kalinkino ir technologijų kompanijos „Huawei“ bendrame projekte – mados kapsulėje vyrams. Šios kapsulės centre – pačios technologijos ir vis spartėjantis gyvenimo ritmas.
2020-10-01

Lėlės „Barbie“ parodoje – ir nėščia barbė, ir Kavaliauskaitės žaislai

Nuo vasario 9 d. visą mėnesį Kauno „Akropolyje“ veiks unikali „Barbie“ paroda, kur bus galima išvysti kolekcines barbes. Tarp pristatomų lėlių – viena pirmųjų barbių, Barbė – astronautė, nėščia Barbė ir Barbė Frida Kahlo, rašoma pranešime spaudai. Šios lėlės į parodą atkeliavo iš kolekcininkės Rūtos Ardišauskienės lobynų. Ypatingą eksponatą – savo vaikystės Barbės namą – parodai paskolino ir televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.
2020-02-04

Kalinkinas apie grožį: vyrai dažniausiai laukia, kol pabirs visos dalys

Liberalėjant pasauliui žmonės pamažu tampa atviresni išbandyti naujus dalykus, tarp jų – ir skirti dėmesio savo grožiui. Nors moterims tai įprasta, vyrai šioje srityje žengia tik pirmuosius žingsnius. Vis dėlto, žinomo dizainerio Roberto Kalinkino teigimu, rūpestis oda turi tapti neatsiejama kiekvieno modernaus vyro rutinos dalimi, rašoma pranešime spaudai. Vyras papasakojo savo pokyčius bei pasidalijo savo mintimis.
2019-12-19

Griežti Lietuvos dizainerių kriterijai modeliams: amžius, platūs klubai ir nestandartiniai bruožai

Trečiadienis gali būti išskirtinai stilingas – žinomi Lietuvos dizaineriai Aida Kapočiūtė, Agnė Deveikytė, Airida Skrickienė, „Zolotas Baltic“ ir italų apatinio trikotažo bendrovės „Intimissimi“ atstovė Grėtė Brokienė bei Roberto Kalinkino mados namų atstovė Agnė Kalinkina susibūrė prekybos ir laisvalaikio centre „Europa“ išsirinkti geriausių „Ruta Model Management“, „Baltic management“ ir „Image Group“ modelių vasario 18 dieną vyksiančiam mados renginiui „L`Oréal Professionnel Baltic Br...
2018-02-08

Julija Miliun. R. Kalinkino byla: kas laukia „Keulė Rūkė“?

Plataus atgarsio visuomenėje sulaukusi dizainerio Roberto Kalinkino byla dėl religinių simbolių naudojimo kolekcijos pristatyme pagaliau pasiekė atomazgą. Anot Vilniaus universiteto Teisės klinikos teisininkės Julijos Miliun, Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimas taps svarbiu precedentu, jei į teismą persikeltų ginčas dėl skandalingos „Keulė Rūkė“ reklamos.

Strasbūras išaiškino: Lietuva nepagrįstai apribojo reklamą su Jėzaus personažu

Europos Žmogaus Teisių Teismas antradienį paskelbė, kad Lietuva nepagrįstai apribojo drabužių reklamą su Jėzaus ir Marijos personažais. Strasbūro teisėjai konstatavo, kad Lietuvos institucijos „absoliutų pirmumą teikė tikinčiųjų jausmų apsaugai, bet tinkamai neatsižvelgė į pareiškėjų įmonės teisę į saviraiškos laisvę“. 2012 metų rudenį dizainerio Roberto Kalinkino drabužių reklamos kampanijoje vaizduoti jaunas ilgaplaukis vyras ir moteris balta suknele.

Strasbūras skelbs sprendimą dėl reklamos su Jėzaus personažu

Europos Žmogaus Teisių Teismas antradienį turėtų skelbti, ar Lietuvoje pagrįstai uždrausta drabužių reklama su Jėzaus ir Marijos personažais. 2012 metų rudenį dizainerio Roberto Kalinkino drabužių reklamos kampanijoje vaizduoti jaunas ilgaplaukis vyras ir moteris balta suknele.
Aktualijos 2018-01-30

Į Statkevičiaus kailinius panirusi Jazzu sutvisko it Holivudo žvaigždė: bet tai ne vienintelis jos įvaizdis

Vakar įvykusiam didžiausiam ir, ko gero, laukiamiausiam metų renginiui – Lietuvos muzikos apdovanojimams M.A.M.A 2017 – ruošėsi ne tik muzikos mylėtojai, bet ir ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės. Jokia paslaptis, kad raudonasis kilimas šiame renginyje garsenybėms tampa viena svarbiausių šou dalių. Kelias valandas ar net visą dieną savo įvaizdžiui sukurti skiriantys žinomi žmonės kaskart stengiasi nenuvilti ir iš naujo nustebinti gerbėjus.
2018-01-27

Kulinarijos entuziastams – naujas šou „Svajonių šefas“

Restoranų pasaulyje kaip žuvis vandenyje besijaučiantis maisto ekspertas Linas Ginaitis bei technologijų kompanija „Samsung“ žada įgyvendinti didžiausių virtuvės entuziastų svajones naujame „Samsung Galaxy“ realybės šou „Svajonių šefas“. Dvylika geriausiai atrankoje pasirodžiusių jaunuolių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos galės panirti į intriguojantį kulinarijos nuotykį, pasisemti žinių iš geriausių srities profesionalų ir laimėti vertingų prizų bei Baltijos šalių svajonių šefo titulą.
2017-08-11

Neda Malūnavičiūtė apie merginų grupių muziką: tai yra labai blogai

Šį, trečiadienio, vakarą 20.00 val. puikaus humoro gerbėjus prie ekranų kvies TV3 laida „Gero vakaro šou“. Laidoje svečiuosis žinoma dainininkė Neda Malūnavičiūtė. „Gero vakaro šou“ vedėjui Mindaugui Stasiuliui paprašius vokalo pamokų, Neda prisipažino: „Šitomis nesąmonėmis neužsiimu ir vaikų nemokau. Ko gero dėl to, kad.
2016-11-16
REKLAMA
REKLAMA

Robertas Kalinkinas kartu su „Audimu“ pristato aktyvaus laisvalaikio drabužių kolekciją

Drabužių dizainerio ir scenografo Roberto Kalinkino darbai Lietuvoje atpažįstami jau seniai: jo kolekcijų pristatymai – įspūdingi, įdomių siluetų sukneles ir kostiumus mielai vilki žinomi žmonės, o įvaizdį svarbiausią gyvenimo dieną patiki jaunavedžiai.
2016-09-06

„Pussycat dolls“ narė pasipuošė lietuvio dizainerio Roberto Kalinkino kurta suknele

Ne paslaptis, kad dizainerio Roberto Kalinkino kurti drabužiai susilaukia didelio dėmesio Lietuvos pramogų verslo pasaulyje. Tačiau kūrėjo darbai populiarūs ir už Atlanto. Sausio 20-ąją, ryškiai raudona suknele pasipuošė viena iš grupės „Pussycat Dolls“ narių – Ashley Roberts. Moteris buvo viena iš žaviausių to vakaro viešnių Nacionaliniuose Didžiosios Britanijos televizijos apdovanojimuose, kurie vyko „O2“ arenoje.
2016-01-21

Į R. Kalinkino kolekcijos pristatymą rinkosi stilingai apsirengusios garsenybės

Į dizainerio Roberto Kalinkino pavasario/vasaros 2013 kolekcijos pristatymą susirinko visas būrys stilingai apsirengusių garsenybių ir madai neabejingų žmonių. Pasižiūrėti naujosios kartos dizainerio kurtų drabužių užsuko stilistas Mantas Petruškevičius, laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė, aktorė Gražina Baikštytė, choreografas Šarūnas Kirdeikis. Kolekcijos pristatyme dalyvavo atlikėjai Erica ir Jurgis Didžiuliai. Būtent jiems dizaineris kuria sceninius kostiumus.
2012-10-11

R. Kalinkinas pristatė charizmatišką pavasario-vasaros kolekciją

Vienas žinomiausių naujosios kartos dizainerių Roberto Kalinkino surengtas madų šou ko gero įsirėš į Lietuvos mados istorija. Drabužių kūrėjas pristatė artėjančio pavasario/vasaros drabužių kolekciją. Pilnutėlė „Siemens“ arena nusilenkti atėjusiam dizaineriui negailėjo aplodismentų. Kolekciją sudarė trys dalys – „ready to wear“ modeliai, skirti įprastai dienai, vienetiniai „couture“ rūbai ypatingoms progoms ar scenos pasirodymams.
2012-10-10

R. Kalinkinas: ieškau modelių, kuriems charizma įsiūta po oda

Likus vos pusantro mėnesio iki dizainerio Roberto Kalinkino kolekcijos pristatymo „Siemens" arenoje, ryškėja rūbus demonstruosiančių modelių portretai. „Dalį modelių jau esame atsirinkę. Tai – žmonės, su kuriais esame dirbę anksčiau, kurių išvaizda ir laikysena atitinka mūsų kuriamų rūbų viziją. Tačiau kolekcijos pristatymui reikalingi daugiau nei 100 modelių, tad jų ieškome nuolat", - sako dizaineris.
2012-08-23

Dizaineris R. Kalinkinas ieško modelių kolekcijos pristatymui

Dizaineris Robertas Kalinkinas, šių metų spalio 10-ąją pristatysiantis savo kolekciją „Siemens" arenoje, paskelbė šiam renginiui ieškantis modelių. Atrankoje laukiamos merginos ir vaikinai nuo 14 metų ir 174 cm ūgio. „Noriu pabrėžti, kad laukiame ne tik profesionalių modelių, bet ir naujokų – mums svarbiausia unikali išvaizda, charizma ir didelis pasitikėjimas savimi.
2012-07-16

G. Ivanauskas pasidalino savo baimėmis ir atskleidė kitų fobijas

Penktadienį šiek tiek po vidurnakčio menų fabrike „Loftas“ šokėjas, choreografas ir aktorius Gytis Ivanauskas pristatė savo naujausią spektaklį „Halloween Fobijos“, po kurio publika plojo atsistojusi. Po dviejų mėnesių intensyvių repeticijų scenoje šoko net 30 aktorių-šokėjų, dalis jų – profesionalai, dalis – ne.
2011-10-30
Į viršų