robertas urbanekas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas urbanekas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas urbanekas“.

Andrius Gudžius Lenkijoje varžovus nokautavo pirmuoju bandymu

Pasaulio ir Europos čempionas Andrius Gudžius laimėjo Kamilos Skolimowskos memorialo disko metimo varžybas Lenkijoje. 27-erių lietuvis pirmuoju bandymu įrankį „nuskraidino“ 66,15 metro. Trečiasis mėginimas siekė 64,94, ketvirtasis – 63,99. Kiti trys nebuvo įskaityti.
2018-08-22

Pasaulio čempionas Andrius Gudžius triumfavo ir Deimantinės lygos finale!

Praėjusį mėnesį planetos čempiono titulą nuskynęs disko metikas Andrius Gudžius į kolekciją pridėjo dar vieną svarų apdovanojimą. Prestižinių IAAF Deimantinės lygos varžybų finale lietuvis artimiausia konkurentą pranoko beveik dviem metrais bei iškovojo pirmąją vietą! Nuo pat pirmojo metimo varžybų lyderiu buvęs A. Gudžius geriausiu trečiuoju bandymu diską numetė 68,16 m. Antrąją vietą užėmė jamaikietis Fedrickas Dacresas (66,31 m), trečiąją – lenkas Piotras Malachowskis (65,73 m). Sezono lyderi...