robertas uldrikis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas uldrikis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas uldrikis“.

Valdas Dambrauskas tęsia pergalių seriją Latvijoje

Valdo Dambrausko treniruojama Rygos FS toliau nesulaikoma Latvijoje. Virslygoje pirmaujantys 41-erių pakruojiečio auklėtiniai laimėjo aštuntąsias rungtynes iš eilės. FS penktadienį namuose 3:1 (0:0) nugalėjo „Ventspils“. Šeimininkams 63 ir 69 minutėmis įvarčius pelnė Robertas Uldrikis, 83-ąją – Artis Jaudzemis. Svečių gretose 75-ąją minutę pasižymėjo Stenio. Tai buvo aštuntoji V. Dambrausko komandos pergalė Virslygoje iš eilės.
2018-06-29

Trys iš trijų: Valdas Dambrauskas Latvijoje neklumpa

Latvijos futbolo lygoje trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Valdo Dambrausko ir Mariaus Skinderio treniruojama Rygos FS. Ji šeštadienį namuose 3:0 (1:0) sutriuškino „Jelgava“. 32-ąją minutę įmušė Kasparas Dubra, 65-ąją – po keitimo pasirodęs Robertas Uldrikis, 90-ąją – Glebas Kluškinas. „Jelgava“ starto sudėtyje žaidė du lietuviai – Mindaugas Grigaravičius ir Sigitas Olberkis. „Tikėjomės labai sunkių rungtynių, jos tokios ir buvo.