robertas stočkūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas stočkūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas stočkūnas“.

„Baltrex-Šiauliai“ apgynė Lietuvos regbio-7 čempionų vardus

Šiauliuose vykusiame finaliniame Lietuvos regbio-7 čempionato etape triumfavo ir nugalėtojo titulą apgynė Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. Jis iškovojo teisę kitais metais dalyvauti Europos klubų Čempionų taurės turnyre. Lietuvos čempionato finaliniame etape kovėsi penkios stipriausios šalies komandos.
2018-05-29

Lietuvos jaunimo regbio-7 rinktinė Europos čempionatą baigė įspūdinga pergale

Pirmą kartą Lietuvoje surengtame elitiniame Europos jaunimo (iki 18 metų) regbio-7 čempionate Lietuvos rinktinė užėmė 11-ąją vietą. Tai – geriausias lietuvių pasiekimas naujo formato Europos čempionate. Rungtynėse dėl 11–12 vietų lietuviai sekmadienį Panevėžyje po neįtikėtino trilerio 12:10 (7:5) nugalėjo Belgijos komandą.
2018-05-06

Nesulaikoma Lietuvos jaunių regbio rinktinė sutraiškė latvius ir keliauja į aukštesnį divizioną

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė įspūdingai triumfavo Europos čempionato „Conference 1“ divizione ir iškovojo kelialapį į antrąjį pagal pajėgumą – „Trophy“ – divizioną. Lemiamose rungtynėse dėl pirmosios vietos lietuviai šeštadienį 29:7 (5:7) nugalėjo antroje pozicijoje likusią Latvijos komandą. Vilčių tapti diviziono nugalėtojais turėję latviai energingai pradėjo rungtynes ir 18-ąją min. pirmieji šiame čempionate sugebėjo prispausti kamuolį lietuvių įskaitiniame plote.