robertas juchnevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas juchnevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas juchnevičius“.

Suomijoje – sėkmingas Lietuvos paplūdimio tinklininkų startas

Helsinkyje (Suomija) vykstančiame „Beach Pro Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre sėkmingai startavo lietuviai Robertas Juchnevičius ir Artūras Vasiljevas. Vyrų turnyro C grupės pusfinalyje mūsiškiai per 35 min. 2-0 (21:11, 21:19) nugalėjo vokiečius Joną Sagstetterį ir Benediktą Sagstetterį bei užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.
2023-06-30

Lietuvos tinklininkų sidabras: medalius „Futures“ turnyre Lenkijoje iškovojo Vasiljevas ir Juchnevičius

Varšuvoje (Lenkija) pasibaigusiame paskutiniame šio sezono „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre puikiai pasirodė lietuviai Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius. Jie pasidabino sidabro medaliais. Turnyrą lietuviai pradėjo C grupėje ir užėmė pirmąją vietą.
2022-09-05

Lietuvos derbį laimėję Lietuvos tinklininkai Lenkijoje iškovojo bronzos medalius

Bialystoke (Lenkija) besibaigiančiame „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre dvi Lietuvos vyrų poros tarpusavyje susikovė dėl bronzos medalių. Turnyro mažajame finale Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius per 36 min. 2-0 (21:19, 21:13) įveikė Audriaus Knašo ir Patriko Stankevičiaus duetą. Už trečiąją vietą A. Vasiljevui ir R. Juchnevičiui atiteko po 160 pasaulio reitingo taškų. P. Stankevičius ir A. Knašas savo taškų kraičius pasipildys po 140 taškų.
2022-06-26

Vos neprisižaidę „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ tinklininkai apgynė čempionų titulą

Sekmadienį Šiaulių arenoje finišavusiame Lietuvos vyrų tinklinio čempionate triumfavo ir nugalėtojo titulą apgynė „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ klubas. Vilniečiai sekmadienį 3-1 (25:14, 25:16, 23:25, 30:28) nugalėjo Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0. Gana ramiai du pirmuosius setus laimėję vilniečiai su sunkumais susidūrė trečiajame.
2017-04-09

Apgynė titulą: Ieva ir Monika dar kartą tapo Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionėmis

Sekmadienį, rugpjūčio 16 dieną, paaiškėjo 2015 m. Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio čempionai. Moterų varžybose čempionėmis tapo tapo Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė, finale 2:0 (21:13, 21:16) įveikusios kaunietes Ievą Kazūraitytę ir Viltę Makauskaitę. Vyrų varžybose sensacingą pergalę šventė vilniečiai Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius, rezultatu 2:1 (18:21, 21:18, 15:13) nukarūnavę praėjusių metų Lietuvos čempionus Luką Každailį ir Arną Rumševičių.