robertas geralavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas geralavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas geralavičius“.

Robertas Geralavičius - geriausio Lietuvos sezono maratono rezultato savininkas

Sekmadienį įvyko 37-asis San Sebastiano maratono bėgimas, kuris kartu buvo ir 78-asis Ispanijos maratono čempionatas. Jame penktą vietą užėmė Robertas Geralavičius, daugiau nei minute viršijęs šių metų geriausią Lietuvos rezultatą, priklausiusį Valdui Dopolskui - 2 val. 20 min. 32 sek. Pasak Lietuvos lengvosios atletikos federacijos, tai šešioliktas rezultatas per visą Lietuvos maratono bėgimo istoriją. R.Geralavičius sekmadienį bėgo tik antrąjį savo karjeroje maratoną.
2014-11-30

Galisijos kroso čempionate R. Geralavičius finišavo šeštas

Santiagas de Kospostela, vasario 25 d. (BNS). Sekmadienį Ispanijoje vykusiame Galisijos autonominės provincijos kroso čempionate Robertas Geralavičius užėmė šeštąją vietą, beveik 11 km distanciją įveikęs per 36 minutes ir 59 sekundes.
2008-02-25

R. Geralavičius 10 km bėgime Ispanijoje finišavo devintas

31-ąjį kartą Ispanijoje vykusiame tradiciniame 10 km bėgime ("Carreira Popular de San Martino 2007") devintąją vietą užėmė Robertas Geralavičius, distanciją įveikęs per 31 minutę bei 32 sekundes.
2007-11-20

Bėgikas R. Geralavičius Ispanijoje - trečias

Tarptautinėse lengvaatlečių varžybose Ispanijoje "Villa de Bilbao" trečiąją vietą 1500 m vyrų bėgimo rungties B grupėje užėmė Robertas Geralavičius. "Ourense Academia Postal" klubui atstovaujančio Lietuvos bėgiko laikas - 3 minutės 51,70 sekundės.
2007-06-28

Bėgikas R. Geralavičius Ispanijoje iškovojo sidabrą

Galisijos autonominio regiono Ispanijoje lengvaatlečių čempionate sidabro medalį vyrų 5000 m bėgime iškovojo Robertas Geralavičius, distanciją įveikęs per 14 minučių 27,51 sekundės.
2007-05-28

Bėgikas R. Geralavičius Ispanijoje iškovojo sidabro medalį

2007-05-28

Ispanijos klubų kroso čempionate Robertas Geralavičius finišavo 157-as

42-ą kartą sekmadienį surengto Ispanijos klubų kroso čempionato vyrų ilgojoje distancijoje (12 665 m) tarp 215 dalyvių Robertas Geralavičius finišavo 157-as (43 min. 19 min.).Nugalėjo Juanas De La Ossa (36:30), aplenkęs Ayadą Lamdassemą (36:46) bei Abdelhadį El Mouazizą (37:03).R. Geralavičiaus "Ourense Academia Postal" klubas tarp 40 komandų buvo dvyliktas.
2007-02-26

Robertas Geralavičius naujametiniame bėgime Madride finišavo 25-as

Naujametiniame 10 km bėgime "San Silvestre Vallecana" Ispanijos sostinėje Robertas Geralavičius finišavo 25-as, distanciją įveikęs per 31 minutę ir 25 sekundes. Nugalėtoju tarp vyrų tapo Kenijos stajeris Eliudas Kipchoge`as, o antras finišavo 2006 metų pasaulio bėgimo plentu čempionas Zersenay Tadesse`as iš Eritrėjos. Abiejų bėgikų laikas - 26 minutės ir 54 sekundės.