robertas elekas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas elekas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas elekas“.

Rumunijos futbolo klubas su lietuviais patyrė pralaimėjimą

Rumunijos futbolo čempionatui treniruočių stovykloje Kipre besirengianti dviejų lietuvių Galačio "Otelul" komanda šeštadienį kontroliniame mače net 1:7 (0:2) pralaimėjo Belgrado "Crvena zvezda" (Serbija) komandai. T. Labukas žaidė visas 90 minučių, o "Otelul" vartus antrajame kėlinyje gynė Paulius Grybauskas. Garbės įvartį į varžovų vartus 62-ą minutę įmušė Robertas Elekas.
2008-02-10

Rumunijos klubo su dviem lietuviais pergalė Kipre

Rumunijos futbolo čempionatui treniruočių stovykloje Kipre besirengianti dviejų lietuvių Galačio "Otelul" komanda antradienį kontroliniame mače 4:2 (0:0) nugalėjo Kijevo "Dinamo" (Ukraina) dublerių ekipą. Iki pertraukos nugalėtojų vartus gynė Paulius Grybauskas, o nuo 56-os minutės rungtyniavo puolėjas Tadas Labukas. Rumunijos ekipai įvarčius pelnė Janošas Szekely (64 min.), Robertas Elekas (69 min.), bulgaras Dinčevas Želevas (85 min.) bei Emilis Gabrielis Jula (89 min.
2008-02-05

Tadas Labukas pelnė įvartį Rumunijos futbolo klubui

Rumunijos futbolo čempionatui treniruočių stovykloje Turkijoje besirengianti Galačio "Otelul" ekipa su dviem lietuviais kontrolinį mačą su Ukrainos pirmenybių autsaidere Achtyrkos "Neftianik" komanda baigė lygiosiomis 3:3 (2:1). Vieno įvarčio (31 min.) autoriumi tapo iki pertraukos žaidęs puolėjas Tadas Labukas. Nuo antrojo kėlinio pradžios Rumunijos komandos vartus gynė Paulius Grybauskas, o likusius įvarčius pelnė Robertas Elekas (1 min.) ir Danielis Stanas (78 min.