robert thomas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robert thomas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robert thomas“.

V. Skaisgirė su COVID-19 susidūrė net du kartus: džiaugiasi, kad nesibaigė blogai

Šiandien tampa vis aktualiau ieškoti atsakymų, kaip greičiau grįžti prie įprasto gyvenimo būdo persirgus COVID-19 infekcija, kuri skirtingai paveikia kiekvieną žmogų. Pakitęs kūno svoris, atsiradęs silpnumas, apatija, sutrikęs miegas ar padidėjęs mieguistumas – tai tik dalis varginančių požymių, atsiradusių po šios ligos.  Jau šiandien sveikatos ir medicinos aktualijų laidoje „Sveikas rytojus“ prodiuserė Vaida Skaisgirė atskleis, jog su šia liga susidūrė net du kartus.
2022-02-27

Kraujo vėžį pažabojęs Stano: „Net paskutinė ligos stadija nėra nuosprendis“

Lietuvoje onkologinės ligos kasmet diagnozuojamos daugiau nei 1000 pacientų. Viena jų – kraujo vėžys arba limfoma, kai simptomų, įspėjančių apie besiformuojančią ligą, žmogus beveik nejaučia, tad ji dažniausiai aptinkama jau vėlesnėse stadijose. Kad serga kraujo vėžiu, prieš 3 metus viešai prabilo ir žinomas dainininkas, knygos „Kodėl aš?” autorius Stanislavas Savickis-Stano.
2021-12-12
REKLAMA
Polifenoliai  Polifenoliai

Kuo naudingi polifenoliai? Jie gali užkirsti kelią daugeliui ligų

Silpnas imunitetas, vėžys, įvairios lėtinės ligos – vienos didžiausių mūsų amžiaus sveikatos problemų. Britų mokslininkai, ieškodami minėtų ligų prevencijos būdų, atrado, kad daržovėse ir vaisiuose esantys ir stiprų antioksidacinį poveikį turintys bei imunitetą stiprinantys polifenoliai efektyviai kovoja su organizmo senėjimu, lėtinėmis ligomis ir vėžiu.
2020-10-25

Kalpokaitė – apie užklumpantį menopauzės periodą: tam tikru laikotarpiu man buvo sunku

Viena žymiausių Lietuvos teatro, televizijos ir kino aktorių Larisa Kalpokaitė su bėgančiais metais nepraranda savo žavesio, charizmos ir energijos.  Visa to paslaptis – susitaikymas su neišvengiamais gyvenimo pokyčiais, pozityvus mąstymas ir laisvė, atrasta praėjus menopauzės laikotarpiui. Menopauzė – neišvengiamas moters organizmo senėjimo etapas. Jau nuo 40-ies metų kiaušidėse ima mažėti moteriškų hormonų gamyba, o sulaukus 45-55 metų – visai sustoja.
2020-10-18

Rizikos grupei priklausantis dirigentas Katkus: nereikia ligų iškelti į viešumą, reikia tyliai savimi rūpintis

Šalyje jau antrą mėnesį besitęsiantis karantinas neabejotinai pakeitė daugelio žmonių kasdienybę. Kol vieni skundžiasi apribotomis laisvėmis, kiti mėgaujasi pagaliau galėdami daugiau laiko skirti sau ar šeimos nariams. Vienas jų – dirigentas, prof. Donatas Katkus. Jam karantino laikotarpis – nuostabus metas užsiimti knygos rašymu, pakeisti gyvensenos įpročius, siekiant sustiprinti imunitetą ir net patinginiauti, rašoma pranešime spaudai.
2020-05-10

Iliuzionistas A. Stonys atskleidė, kaip jam pavyko įveikti vėžį: stebuklingo preparato receptas

Gyvenimas vienam garsiausių Lietuvos iliuzionistų Arvydui Stoniui nepagailėjo sunkių išbandymų – prieš keletą metų iširo santuoka, ir būtent tuo laikotarpiu jis išgirdo šokiruojančią gydytojų diagnozę – prostatos vėžys. Tačiau šiandien žinomas vyras plačiai šypsosi pasauliui – ji atrado būdą, kaip suvaldyti klastingą ligą. A. Stonys ypač dėkingas likimui už pažintį su jo gyvenseną pakeitusiu profesoriumi onkologu Robert Thomas iš Didžiosios Britanijos.
2018-04-29

Vėžiu sergantis magas A. Stonys atskleidė, kas jam padeda sveikti

Onkologinės ligos ir jų gydymas – skaudi šiuolaikinės visuomenės problema. Kasdien vėžio diagnozę išgirsta daugybė žmonių, o vieno visiems tinkamo ir veiksmingo gydymo vis dar nėra. Prostatos vėžys – tokią diagnozę dar visai neseniai išgirdo žinomas iliuzionistas Arvydas Stonys ir nuo pirmųjų akimirkų nusprendė nepasiduoti klastingai ligai.
2018-04-14

Mitai paneigti: britų mokslininkas lietuviams papasakojo visą tiesą apie medų

Lietuvoje viešėjęs profesorius, mokslininkas onkologas Robertas Thomas (Robert Thomas) iš Didžiosios Britanijos paskaitoje Nacionaliniame vėžio institute pasakojo, kokie maisto produktai žmonėms valgyti naudinga ir mažina tikimybę susirgti vėžiu, kurie – nenaudingi, o kurie – pernelyg išliaupsinti. R. Thomas kalbėjo ir apie medų – nors daugelio šis produktas liaupsinamas kaip itin sveikas, profesorius patarė būti atsargiems. “Problema su medumi yra ta, kad jame yra apie 80 proc.
2017-04-07
Į viršų