robert kalinkin

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robert kalinkin“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robert kalinkin“.

Lietuviai įvertino savo seksualinį gyvenimą – dauguma norėtų jo kur kas aktyvesnio

Visi ne kartą esame girdėję seną populiarią frazę, kad sovietmečiu Lietuvoje sekso nebuvo. Naujausias sociologinis tyrimas atskleidžia, kad ir nepriklausomoje Lietuvoje su tuo ne pyragai. 6 iš 10 lietuvių pripažįsta, kad nėra patenkinti savo seksualiniu gyvenimu. Vis dėlto, naujausia apklausa atskleidžia ir tai, kad lietuviai, nors vis dar vengia kalbėti apie lytinius santykius tiek tarpusavyje, tiek su vaikais, sekso žaislų parduotuvėje apsilanko gerokai dažniau nei prieš penketą metų.
2023-06-24

Klastočių klestėjimo metas: kelias dešimtis tūkstančių eurų kainuojanti rankinė gali būti siūloma už dešimtis eurų

Lietuvoje vis dar klesti prekyba populiarių ir garsių prekinių ženklų klastotėmis. Skelbimų portaluose galima įsigyti ir brangiausių, keliasdešimt tūkstančių kainuojančių „Louis Vuitton“ ar „Hermès“ rankinių padirbinių vos už kelias dešimtis eurų. Muitinės departamentas kasmet sulaiko apie tūkstantį vienetų įvairiausių suklastotų drabužių, akinių, batų, rankinių, tačiau ir tai tik ledkalnio viršūnė, mat visų siuntų patikrinti fiziškai neįmanoma.
REKLAMA
Robertas Kalinkinas: „Į išmaniųjų įrenginių dizainą žvelgiu kaip į vyrišką kostiumą“  Robertas Kalinkinas: „Į išmaniųjų įrenginių dizainą žvelgiu kaip į vyrišką kostiumą“

Robertas Kalinkinas: „Į išmaniųjų įrenginių dizainą žvelgiu kaip į vyrišką kostiumą“

Šiandien išmaniųjų telefonų kokybė ar išskirtinumas matuojami daugiau nei vienu parametru. Pavyzdžiui, kokia įrenginio kamera? Kuo neįprastas dizainas? Kokiomis funkcijomis įrenginys išsiskiria iš kitų? Dizaineris, nuomonės formuotojas ir mados namų „Robert Kalinkin“ įkūrėjas Robertas Kalinkinas mano, kad šiais laikais išmaniojo telefono pasirinkimą labiausiai nulemia paties vartotojo individualumas.
2021-11-12
REKLAMA
Robertas Kalinkinas: „Darbas iš namų kūrybininkams – ne visada geriausias sprendimas“  Robertas Kalinkinas: „Darbas iš namų kūrybininkams – ne visada geriausias sprendimas“

Robertas Kalinkinas: „Darbas iš namų kūrybininkams – ne visada geriausias sprendimas“

Visame pasaulyje prasidėjusi pandemija gerokai pakoregavo ne tik žmonių kasdienybę, bet ir darbo įpročius. Vienas ryškiausių pokyčių – hibridinio darbo atsiradimas, kai dirbama tiek iš namų, tiek iš biuro. Kita vertus, toks darbo modelis tinka ne visiems. Dizaineris, mados namų „Robert Kalinkin“ įkūrėjas Robertas Kalinkinas sako griežtą „ne“ tokiai tendencijai ir pats laiką namuose skiria tik šeimai bei poilsiui.
2021-09-09
REKLAMA
Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių  Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių

Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių

Tarp mados ir technologijų – daugiau bendro, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Būtent tai puikiai atsiskleidžia ir naujausiame dizainerio, mados namų „Robert Kalinkin“ įkūrėjo Roberto Kalinkino ir technologijų kompanijos „Huawei“ bendrame projekte – mados kapsulėje vyrams. Šios kapsulės centre – pačios technologijos ir vis spartėjantis gyvenimo ritmas.
2020-10-01

Kalinkinas neliko abejingas medikams: skuba padėti pažeidžiamiausiai grandžiai

Lietuvoje sparčiai plintantis koronavirusas įgauna pagreitį. Kiekvieną dieną pranešama apie vis didėjantį juo užsikrėtusių žmonių skaičių. Dėl šio viruso keliamos grėsmės šalyje paskelbtas karantinas, žmonės raginami nesilankyti viešose erdvėse ir likti namuose, o atsiradus būtinybei išeiti iš namų, dėvėti apsaugines veido kaukes.  Šalyje vyraujant kaukių deficitui, dizaineris Robertas Kalinkinas nusprendė pagelbėti.
2020-03-26

Kalinkinas prakalbo apie pomėgį namuose: taip atsipalaiduoja

Atrodytų, kad mados dizainerio amatas ir meistravimo darbai iš pažiūros nėra labai suderinami dalykai, tačiau Roberto Kalinkino pavyzdys rodo, kad savo rankomis galima ne tik suremontuoti butą, pastatyti pirtį, bet ir pasigaminti įvairius baldus, daiktus ar net kalėdines dekoracijas. Nuo vaikystės meistrauti mėgęs žinomas šalies dizaineris sako, kad remonto darbai namuose jam – geriausias atsipalaidavimas po įtemptos darbo dienos.
2019-12-06

Naujasis „L'Officiel“ nustebino originalumu: pamatyti žurnalo rinkosi ryškiausios žvaigždės

Žurnalas „L'Officiel Lithuania“ pristatė naują balandžio mėnesio numerį, kurį pirmą kartą puošia trys skirtingi viršeliai su trimis žavingomis herojėmis – Gabriele Martirosianaite, Alina Silivanova ir Toma Jankauskaitė. Į naujojo žurnalo numerio pristatymą susirinko ir ryškiausios Lietuvos žvaigždės. Renginio nepraleido – Simona Starkutė, Gabrielė Martirosianaitė, Rimvydas Širvinskas, Deimantė Kazėnaitė, Saugirdas Vaitulionis, Milita Daikerytė bei daugelis kitų.
2019-04-05

„Vyrų mados savaitėje“ – įžvalgos iš pasaulio ir Lietuvos mados ekspertų lūpų

Jau trečius metus mados mylėtojų dėmesį prikaustanti „Vyrų mados savaitė“ šiais metais stebins turtinga programa. Gegužės 3-iąją vyks nemokamų konferencijų diena, kuri kvies apie ryškiausias mados pasaulio tendencijas išgirsti ir įkvėpimo pasisemti iš Lietuvos bei tarptautinio lygio mados industrijos ekspertų.
2018-04-23

Dėstyti pradedantis dizaineris Robertas Kalinkinas: „Mados verslas – tai net tik graži suknelė”

Vis naujomis idėjomis pasižyminčio mados prekės ženklo „Robert Kalinkin“ įkūrėjas Robertas Kalinkinas savo patirtimi mados srityje nori pasidalinti su tais, kurie tik mąsto apie startą mados versle arba ką tik įkėlė ten savo koją. Būtent todėl dizaineris laisvu nuo kūrybos metu stos prieš auditoriją ir jau sausio 25 d. ves seminarą “Kodėl mes dar ne Worldwide”. „Viskas, ką manai žinantis apie mados industriją ir jos užkulisius, gali būti labai greitai paneigta.
2018-01-16
REKLAMA
REKLAMA

Dizaineris Robertas Kalinkinas: greičiausias būdas išpopuliarėti – rengti garsenybes

„Puikus, nuostabus, labai geras, - juokiasi Robertas Kalinkinas, paklaustas, kaip apibūdintų save it dizainerį. Jo mados namai „Robert Kalinkin“ ketvirtadienio vakarą gerbėjams pristatė dar vieną staigmeną – atidarė naują parduotuvę prekybos centre „Ogmios miestas“. Čia bus galima rasti ankstesnių kolekcijų kūrinius ir naujausius prekinio ženklo „Robert Kalinkin“ kūrinius „Every day“. Kaip teigia pats kūrėjas, sąvoką „every day“ sunku apibrėžti, nes komanda kuria kasdienius drabužius, tačiau jo...
2016-12-15

Dizainerio Roberto Kalinkino kolekcija subūrė madai neabejingas įžymybes

Antradienio vakarą naujai įkurtoje „Robert Kalinkin“ parduotuvėje dizaineris R. Kalinkinas pristatė naujausią savo kūrinį – aktyvaus laisvalaikio drabužių limituoto tiražo kolekciją „Robert Kalinkin x Audimas“. Dizaineris džiaugėsi sėkmingu bendradarbiavimu su sporto ir laisvalaikio aprangos gamintoju: „Dirbti su didžiule komanda, nuolat jaučiant visapusį palaikymą, buvo neįkainojama patirtis. Norėjome sukurti visomis prasmėmis natūralią kolekciją.
2016-09-20

M.A.M.A. konkurso dalyvis: Ilja Aksionovas ir jo marionetė

2016 metų sausio 29 dieną įvyksiantys Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2015 jau penktą kartą pagerbs talentingiausius šalies kūrėjus. Komisija vertins geriausius metų muzikinius kūrinius, atlikėjus ir jų nuopelnus muzikos industrijai.
2016-01-08

Lietuvos dizaineriai bando „pop-up“ prekybą ir žengia į prekybos centrus

Pasaulyje sparčiai populiarėjančios momentinės parduotuvės (vadinamieji pop-up‘ai), klientams siūlančios išskirtinį asortimentą, pirmuosius žingsnius žengia ir Lietuvos prekybos centruose. Mūsų šalyje šiuos trumpai veikiančius prekybos taškus dažniausiai steigia mados prekių parduotuvės, pradedantieji verslai, čia matydami naudą išbandant naują rinką ar produkciją.
2013-05-02
Į viršų