robert hunter

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robert hunter“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robert hunter“.

Iš lenktynių trasos – pas gimdančią žmoną

Pietų afrikietis Robert Hunter („Garmin“), dvi dienas lyderiavęs „Tour of Murcia“ lenktynėse Ispanijoje, šeštadienį pasitraukė iš varžybų, nes jį pasiekė žinia, kad žmonai prasidėjo gimdymas. Pasak belgų spaudos, sužinojęs, kad į pasaulį ėmė belstis antrasis jo vaikas, 32 metų dviratininkas, palikęs lenktynes, išskubėjo pas savo žmoną.
2010-03-05

A. Contadoras laimėjo „Tour de France“ lenktynes

Alberto Contadoras iš „Discovery Channel“ komandos laimėjo prestižiškiausias dviračių lenktynes pasaulyje. Paskutiniame etape greičiausias buvo italas Danielis Bennati iš „Lampre“, bet tikruoju didvyriu tapo ispanas. Būtent A. Contadoras tris savaites važiavo geriausiai sunkiausiomis sąlygomis.
2007-07-29

Tour de France VI etape lyderis išsaugojo pozicijas

Penktadienį Tour de France 2007 dviratininkai sėkmingai įveikė dar vieną, VI etapą. Šioje lygumų etapo distancijoje Semur-en-Auxois – Bourg-en-Bresse (199,5 km) dar kartą turėjo galimybę pasireikšti sprinteriai.         Etapo 10-tukas:   1- Tom Boonen (BEL/QuickStep) 5 val. 20 min. 59 sek. (vid.
2007-07-14

Įveiktas II-asis Tour de France 2007 etapas

Šiandien 18val. 18min. (Lietuvos laiku) baigėsi II-asis Tour de France 2007 lenktynių etapas Dunkerque – Gand (168.5 km). Po dramatiškai pasibaigusių lenktynių, pirmas dvi vietas užėmė Quick Step (QSI) komandos nariai - G. Steegmans ir T. Boonenas.Likus vos keliems kilometrams iki finišo, per masines dviračių griūtynes, pirmiesiems pasiekti finišą buvo lemta vos 20-čiai dviratininkų, tarp kurių buvo McEwans, Boonenas, Zabelas ir kt.
2007-07-09

Lietvis dviratininkų lenktynių Prancūzijoje II etape finišavo su pagrindine grupe

Prancūzijoje vykstančių tarptautinių "Tour de Picardie" trijų dienų dviratininkų lenktynių antrąjį etapą šeštadienį su pagrindine grupe baigęs "Jartazi Promo Fashion" komandos atstovas Mindaugas Striška užėmė 33-ą vietą. Lietuvis, kaip ir etapo nugalėtojas australas Markas Renshaw, 191 km numynė per 4 valandas 25 minutes 36 sekundes.