Ritteris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Ritteris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Ritteris“.

Pasikeitimai irkluotojų rinktinėje: Saulius Ritteris irkluos dvivietę su Mindaugu Griškoniu

Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse Saulius Ritteris startuos su Mindaugu Griškoniu, o vienvietę valtį irkluos Europos jaunių čempionas Armandas Kelmelis. Tokį sprendimą Lietuvos irklavimo federacija priėmė po to, kai S.Ritterio porininkas Rolandas Maščinskas patyrė traumą ir medikai konstatavo, kad irkluotojas olimpinėse žaidynėse startuoti negalės.
2016-07-13

R. Maščinskas ir S. Ritteris pasaulio irklavimo pirmenybėse liko per žingsnį nuo medalių

Olandijoje vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate per žingsnį nuo medalių liko porinę dvivietę irklavę Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris. Praėjusiais metais sidabrą iškovoję lietuviai šeštadienį finale 2000 m nuotolyje sugaišo 6 minutes 4,56 sekundės ir liko ketvirtoje vietoje.
2014-08-31

S. Ritteris ir R. Maščinskas fotosesijoje apnuogino savo sportiškus kūnus

Irkluotojai Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas fotosesijoje apnuogino savo sportiškus kūnus ir taip pakvietė moteris sportuoti. Tai reklama skirta "Avon moterų bėgimui 2014", kuris vyks birželio 28 dieną. Irkluotojai S. Ritteris ir R. Maščinskas praeitą savaitę iškovojo auksą Europos čempionate.
2014-06-06

S. Ritter ir R. Maščinskas bei vienvietininkas M. Griškonis – universiados irklavimo regatos čempionai

Du vasaros universiados Rusijoje irklavimo regatos aukso medalius pirmadienį iškovojo Lietuvos atstovai. Vyrų porinės dvivietės valčių klasės finale Europos vicečempionai Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas aplenkė visus penkis varžovus, 2000 m distanciją įveikė per 6 minutes 36,76 sekundės bei finišavo pirmi.
2013-07-08

Prezidentė pasveikino medalius Europos čempionate iškovojusius irkluotojus

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos irkluotojus, Europos čempionate Ispanijoje iškovojusius medalius. Šalies vadovė palinkėjo, kad Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris, porinių dviviečių valčių rungtyje laimėję sidabro medalį, ir Donata Vištartaitė bei Milda Valčiukaitė, toje pat rungtyje iškovojusios aukso medalį, sportinių aukštumų siektų ir ateityje. „Jūsų valia, ištvermė ir sportinis ryžtas padėjo išsiveržti į priekį ir pelnyti Lietuvai sidabro medalį.
2013-06-02

S. Ritteris ir R. Maščinskas Europos irklavimo čempionate – ketvirti

Lietuvos irkluotojai Rolandas Maščinskas ir Saulius Riteris (Saulius Ritter) Varezėje (Italija) surengto Europos irklavimo čempionato vyrų porinių dviviečių varžybose užėmė ketvirtąją vietą. Nugalėtojų titulą gynę mūsų šalies irkluotojai finale sekmadienį 2000 m įveikė per 6 min. 19,15 sek. 20-metį R. Maščinską ir 24-erių metų S. Riterį nuo medalio skyrė 1,37 sek. Europos čempionais tapo broliai Martinas ir Velentas Sinkovičiai iš Kroatijos (6 min. 14,25 sek.
2012-09-16

Šeštą vietą iškovoję Lietuvos irkluotojai: kitą olimpiadą bus medaliai

Lietuvos irkluotojai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris trečiadienį olimpinių žaidynių vyrų porinių dviviečių valčių finale liko paskutiniai šešti, tačiau savo pasirodymu Londone liko patenkinti. „Gerai vertiname. Iki kitos olimpiados dar pakelsime po vieną vietą, gal gausis neblogai. Perspektyva nebloga. Varžovai čia ne pirmą kartą olimpiniai ir pasaulio čempionai – tikrai konkurentai itin stiprūs“, - po finišo kalbėjo R. Maščinskas.
2012-08-02

Irkluotojai R. Maščinskas ir S. Ritteris finale užėmė 6-ą vietą

Lietuvos irkluotojai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris ketvirtadienį  per Londono olimpinių žaidynių vyrų porinių dviviečių valčių finalinį plaukimą finišavo šešti. Irkluotojai 2000 m distanciją įveikė per 6:42:86 min. Olimpiniais čempionais tapo Naujosios Zelandijos irkluotojai. Antri liko italai, o trečiąją vietą užėmė Slovėnijos atstovai. Primename, kad praėjusių metų Europos čempionai 19-metis R. Maščinskas ir 23-ejų metų S. Ritteris pusfinalyje distanciją įveikė per 6 min.
2012-08-02

Irkluotojai S. Ritteris ir R. Maščinskas pasaulio taurės varžybose – penkti

Šveicarijoje vykusio antrojo pasaulio irklavimo taurės etapo vyrų porinių dviviečių valčių varžybose Lietuvos atstovai Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas užėmė penktąją vietą. Nugalėjo vokiečiai Ericas Knittelis ir Stephanas Kruegeris. Jie 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 14,76 sek. Lietuvos irkluotojai nuo nugalėtojų atsiliko 4,11 sek. Varžybose dalyvavo 15 porinių dviviečių.