riteris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „riteris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „riteris“.

Borisui Johnsonui pasiūlius įšventinti į riterius jo tėvą, JK kilo ginčas

Buvęs Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas siūlo įšventinti į riterius savo tėvą Stanley (Stenlį), pirmadienį rašoma straipsnyje, papiktinusiame opozicinę Leiboristų partiją. Laikraštis „The Times“ pranešė, kad buvęs konservatorių lyderis, kuris iš ministro pirmininko posto pasitraukė pernai rugsėjį, įtraukė S. Johnsoną į savo atsistatydinimo proga apdovanojamų asmenų sąrašą. Teigiama, kad sąraše yra keli B. Johnsono šalininkai, siūlomi į Lordų Rūmų narius.
2023-03-06

Virš XI a. pilies vyras užfiksavo šiurpų reiškinį: kaip niekad ryškiai matosi vaiduoklis

Paranormaliais reiškiniais besidomintys žmonės nepraleido progos aptarti it viruso plintančio vaizdo įrašo, kuriama, kaip tikina jo autorius, užfiksuotas vaizduoklis. Thomas Arnold sumanė paskraidinti savo droną virš Berkeley pilies, Didžiojoje Britanijoje. 41-erių vyras nė nesitikėjo užfiksuoti nieko keisto, tačiau jo vėliau pasižiūrėjęs, ką prietaisas įamžino, nebeabejojo tuo, ką matė.
2018-04-22

J. Bluntas prisipažino apie prilausomybę, kurios metu pardavė seserį „eBay“

Širdies gelmes paliečiančiomis baladėmis garsėjantį britą Jamesą Bluntą meilė lydi ne tik muzikoje. Neįtikėtinos ir filmo vertos meilės istorijos supa ir jo artimuosius. Tiesa, ne be paties atlikėjo pagalbos. J. Blunto sesuo Emily turėtų būti dėkinga savo broliui, kad šis jai padėjo surasti gyvenimo meilę.
2018-02-09

Rodas Stewartas per karalienės gimtadienio iškilmes įšventinamas į riterius

Popdainininkas Rodas Stewartas karalienės Elizabeth II 90-ojo gimtadienio iškilmių proga įšventinamas į riterius, penktadienį paskelbė Buckinghamo rūmai. Britų žvaigždė, tarp kurio dainų yra „Do Ya Think I'm Sexy?“ ir „Maggie May“, pagerbiamas už nuopelnus muzikai ir labdarai.
2016-06-11

Irkluotojai R. Maščinskas ir S. Ritteris – olimpinių žaidynių finale

Lietuvos irkluotojai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris Londono olimpinių žaidynių vyrų porinių dviviečių valčių antrajame pusfinalio plaukime antradienį finišavo antri ir pelnė kelialapį į finalą. Praėjusių metų Europos čempionai 19-metis R. Maščinskas ir 23-ejų metų S. Riteris 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 21,62 sek. ir nusileido tik Sidnėjaus olimpinių žaidynių čempionams slovėnams Lukai Špikui ir Iztokui Čopui (6 min. 19,97 sek.
2012-07-31

Irkluotojai R. Maščinskas ir S. Riteris pasaulio taurės varžybose – septinti

Miunchene (Vokietija) vykstančio trečiojo pasaulio irklavimo taurės etapo porinių dviviečių varžybose Lietuvos atstovai Rolandas Maščinskas ir Saulius Riteris (Ritter) užėmė septintąją vietą. Lietuviai sekmadienį laimėjo B finalą. Jie 2000 m nuotolį įveikė per 6 min. 41,84 sek. Šioje valčių klasėje dalyvavo 13 įgulų. Moterų vienviečių valčių finale taip pat sekmadienį startuoja Donata Vištartaitė.
2012-06-17

„Apple" dizaineriui J. Ive skirtas garbės riterio vardas

„Apple“ gaminių dizaino viceprezidentui Jonathanui Ive Naujųjų metų apdovanojimų sąraše skirtas riterio vardas, praneša BBC. Jis tapo Didžiosios Britanijos imperijos ordino komandoru. J. Ive kompanijoje „Apple“ pradėjo dirbti 1992 metais ir nuo tada tapo pagrindiniu daugumos gaminių dizaineriu.
2011-12-31

Irkluotojams R. Maščinskui ir S. Riteriui – Europos čempionato auksas

Lietuvos atstovai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris Plovdive (Bulgarija) vykstančio Europos irklavimo čempionato vyrų porinių dviviečių varžybose iškovojo aukso medalius! Finale sekmadienį nuo pirmųjų distancijos metrų į priekį išsiveržę mūsų šalies irkluotojai 2000 m įveikė per 6 min. 23,05 sek. Sidabro medalius iškovoję serbai Marko Marjanovičius ir Dušanas Bogičevičius nuo lietuvių atsiliko 1,85 sek. Treti finišavo rusai Artiomas Kosovas ir Dmitrijus Chmylninas (+2,82 sek.
2011-09-18

Irkluotojai R. Maščinskas ir S. Riteris kovos pasaulio čempionato B finale

Slovėnijoje vykstančio pasaulio irklavimo čempionato vyrų porinių dviviečių antrajame pusfinalio plaukime ketvirtadienį Lietuvos atstovai Rolandas Maščinskas ir Saulius Riteris (Saulius Ritter) finišavo paskutiniai, šešti, ir tęs kovą B finale (7-12 vietos). Lietuvos irkluotojai pusfinalyje 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 54,03 sek. B finalas vyks penktadienį. Šioje valčių klasėje startavo 22 įgulos.