rimantė jonušaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rimantė jonušaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rimantė jonušaitė“.

Lietuvos moterų futbolo rinktinė nusileido šveicarėms

Lietuvos moterų futbolo rinktinė metė iššūkį 20-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiai Šveicarijos ekipai. Dvikovą 4:1 laimėjo varžovės, o Rimantė Jonušaitė pelnė lietuvių įvartį šiose rungtynėse. Atranką į 2023 m. Pasaulio moterų futbolo čempionatą Lietuvos rinktinė Tuno mieste pradėjo rungtynėmis prieš vieną iš G grupės favoričių – Šveicarijos komandą. Šveicarės turėjo kamuolio kontrolę visų rungtynių metu, tačiau joms sunkiai sekėsi pralaužti lietuvių gynybą.
2021-09-18

Lietuvos moterų futbolo rinktinė triumfavo draugiškame turnyre

Lietuvos nacionalinė moterų futbolo rinktinė rezultatu 2:2 sužaidė su Armėnijos rinktine ir užėmė „Our Game“ turnyro pirmąją vietą. Jau penktą rungtynių minutę lietuvės įsiveržė į priekį, kai Rimantė Jonušaitė prasiveržė pro varžovių gynėjas ir nuginklavo vartininkę. Įpusėjus pirmajam kėliniui armėnės perėmė žaidybinę iniciatyvą ir surengė keletą grėsmingų smūgių link Medos Šeškutės vartų.
2021-04-12

Moterų A lygos starte – 16 įvarčių į vienus vartus ir tikslus vartininkės smūgis

Trečiadienio vakarą startavo naujasis Lietuvos moterų A lygos sezonas. Jis prasidėjo rungtynėmis Gargžduose, kur vietos „Bangos“ futbolininkės priėmė šalies čempiones Šiaulių „Gintrą - Universitetą“. Šeimininkės neturėjo šansų prieš tituluotas varžoves ir buvo sutriuškintos 16:0. Pirmajame kėlinyje „Gintra“ įmušė penkis įvarčius. Du iš jų pelnė Rimantė Jonušaitė (7 ir 41 min.), dar du pridėjo Jelena Čubrilo (12 ir 31 min.), o kartą pasižymėjo Jessica Ayers (28 min.
2020-06-04

Geriausia Lietuvos jaunoji futbolininkė atvedė Lietuvą į pergalę

Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes Jerevane, kuriose pergalę lėmė Rimantės Jonušaitės įvartis. Be dalies savo lyderių žaidusi rinktinė įrodė savo pranašumą prieš Armėniją rezultatu 1:0. Vienintelis susitikimo įvartis krito 78 minutę, kuomet lietuvės pasinaudojo varžovių klaida ir Rimantė Jonušaitė nuginklavo armėnių vartininkę. Antrosios rungtynės bus sužaistos tame pačiame „Piunik“ stadione kovo 6 dieną, 12 valandą vietos laiku.