rima daunienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rima daunienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rima daunienė“.

Čempioniškoje Lietuvos rinktinėje dirbusi trenerė: apie išskirtinį Jocytės charakterį ir jos karjeros perspektyvas

Moksleivių krepšinio lyga („LIDL–MKL“) pristato naująjį tinklalaidės „MKL Inside“ epizodą. Šįkart kone trys tūkstančius Lietuvos moksleivių ir jų šeimų vienijančios LIDL-MKL podkastas kviečia išsamiau susipažinti su trijų miestų krepšinio aktualijomis – Panevėžio, Šiaulių ir Tauragės. Populiariausio spalio mėnesio trenerė, Panevėžio sporto centre dirbanti specialistė Rima Daunienė džiaugiasi dabartinėmis krepšinio sąlygomis Panevėžyje.
2022-11-21

U-14 Baltijos taurė: merginos sugebėjo pralaimėti, vaikinai vėl laimėjo

Taline vykstančiame keturiolikmečių Baltijos taurės turnyre Lietuvos rinktinėms šeštadienį sekėsi skirtingai. Po dviejų kėlinių 18 taškų pirmavusios merginos sugebėjo pralaimėti šeimininkėms, o vaikinai didesnių problemų neturėjo. „Pradėjome labai susikaupusios, pirmavome nuo pat pradžių. Po pirmu dviejų kėlinių turėjome 18 taškų persvarą. Tačiau trečiojo kėlinio pradžioje praleidome be atsako 6 Estijos taškus, po to dar kelis kartus nesugebėjome užpulti ir rezultatas pradėjo tirpti.
2016-06-18

"Kamanės" ir "Svaja" - pasaulio veteranų čempionės

Sekmadienį Puerto Riko sostinėje San Chuanyje baigėsi pasaulio krepšinio veteranų čempionatas, stipriausios ekipos išsidalino medalius. Iš 8 čempionate startavusių Lietuvos komandų, net 7 iškovojo medalius.Vilniaus „Kamanės“ (50 m. moterys) finale susitiko su Rusija ir nugalėjo varžoves 62:46. Lietuvaitės nuo pat rungtynių pradžios išsiveržė į priekį ir neleido suabejoti savo pranašumu.