rihardas kuksikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rihardas kuksikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rihardas kuksikas“.

Savaitės apžvalga: Antano Sireikos sugrįžimas į Uteną bei įsibėgėjęs „Žalgirio“ traukinys

10-oji „Betsafe-LKL“ savaitė atnešė daugybę permainų bei sugrįžimų, o Kauno „Žalgiris“ ir Klaipėdos „Neptūnas“ pratęsė įspūdingas serijas – LKL.LT pateikia įdomiausių praėjusios savaitės įvykių apžvalgą. MVP. Naudingiausiu „Betsafe-LKL“ savaitės žaidėju pripažintas Klaipėdos „Neptūną“ į pergalę atvedęs Edgaras Želionis.
2017-12-04

„Nevėžis“ nepasigailėjo portugalų

Kėdainių „Nevėžis“ iškovojo triuškinamą pergalę FIBA Europos taurės varžybose. Kėdainiečiai trečiadienį namie 94:68 (23:17, 28:11, 21:23, 22:17) nepasigailėjo Lisabonos „Benfica“ krepšininkų. Šeimininkai pirmavo visas rungtynes ir vis didino persvarą, kuri mačo pabaigoje tapo rekordine.
2017-11-08

„Nevėžis“ patyrė antrąjį pralaimėjimą FIBA Europos taurėje

Kėdainių „Nevėžis“ (1/2) FIBA Europos taurėje namie 71:86 (27:18, 16:28, 11:15, 17:25) B grupės rungtynėse nusileido Orhuso „Bakken Bears“ (2/1) klubui. „Nevėžis“ puikiai pradėjo mačą ir atitrūko 27:18, bet antrojo kėlinio viduryje varžovai ėmė kvėpuoti į nugaras kėdainiškiams – 35:36. Kai „Bakken Bears“ rezultatą persvėrė, dar kurį laiką „Nevėžis“ intrigą palaikė (54:58), tačiau paskutiniame kėlinyje šansų šeimininkai nebeturėjo. „Nevėžis“ suklydo 20 kartų, o „Bakken Bears“ – penkis.
2017-11-01

„Nevėžis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Avtodor“

Kėdainių „Nevėžio“ (1/1) krepšininkai iškovojo sunkią pergalę FIBA Europos taurės turnyre. Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose 84:83 (12:17, 24:20, 24:26, 24:20) nukovė Saratovo „Avtodor“ (1/1). Susitikimo eigą kėdainiečiai perlaužė ketvirtojo kėlinio viduryje. Turėdami dviejų taškų pranašumą jie spurtavo 7:2 ir atitrūko 75:68. Likus pusketvirtos minutės, Valerijus Lichodėjus palaikė solidų atotrūkį (80:73). Tada „Avtodor“ kilo į lemiamą šturmą.
2017-10-24

„Nevėžį“ papildė puolėjas iš Latvijos

Kėdainių „Nevėžio“ komandos gretose – naujas veidas. Komandą papildė 29 metų puolėjas iš Latvijos Rihardas Kuksikas. Praėjusį sezoną latvis baigė Prancuzijos antrojoje lygoje, kur vilkėjo Nantes „Hermine“ komandos marškinėlius. Puolėjas vidutiniškai rungtyniaudavo 24 minutes, pelnydavo 9,6 taško, atkovodavo 3 kamuolius, atlikdavo 1 rezultatyvų perdavimą. Rytoj 198 cm ūgio lengvasis krašto puolėjas prisijungs prie komandos treniruočių.