rigino cicilia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rigino cicilia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rigino cicilia“.

Rigino Cicilia: rungtynės su „Celtic“ – tarsi svajonės išsipildymas

Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Rigino Cicilia taip pat nekantriai laukia ketvirtadienio rungtynių su Glazgo „Celtic“. Futbolininkas teigia, kad toks susitikimas yra lyg svajonės išsipildymas. „Prisimenu, kaip, jei neklystu, 2013 metais žiūrėjau jų rungtynes su „Barcelona“ Glazge. „Celtic“ laimėjo 1:0 ar 2:0 prieš Lionelį Messi ir visus tuos žaidėjus. Tai buvo netikėta, – mintimis apie artėjančias rungtynes dalijosi puolėjas. – Dabar mes žaisime su jais. Tai yra lyg svajonės išsipildymas.
2018-08-22

Lietuva nusivylęs futbolininkas: čia klesti vagystės, jaučiuosi nesaugus

Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Rigino Cicilia planuoja palikti klubą? 23-ejų puolėjas iš Kiurasao salos Nyderlandų leidiniui „De Limburger“ teigė, kad Lietuvoje jaučia pavojus, tačiau tuo pačiu ir neturi kaip praskaidrinti laisvalaikio. „Mano kaimynystė - nesaugi, čia neseniai buvo apvogtas automobilis, o kitas - nuvarytas. Pasiilgstu draugės, draugų ir šeimos.
2018-07-30

Įspūdingas „Sūduvos“ startas Čempionų lygoje: nubaudė su grandais žaidusį klubą

Marijampolės „Sūduva“ įspūdingai startavo pirmajame UEFA Čempionų lygos atrankos turnyro etape. Lietuvos čempionai pirmosiose rungtynėse trečiadienį namuose 3:1 (3:0) nugalėjo Kipro piniguočių Nikosijos APOEL. Neįtikėtinas 10 minučių sužaidė Rigino Cicilia. „Sūduvos“ legionierius iš Kiurasao per tokį laiką įmušė „hetriką“. Puolėjas pasižymėjo 9, 13 ir 19 minutėmis. Tris įvarčius praleidęs APOEL stengėsi atakuoti.
2018-07-11

Marijampolėje – smūgis čempionams ir pergalingas Valdo Urbono debiutas

Trečiadienį centrinėse 18-ojo turo A lygos rungtynėse Marijampolėje susitiko čempionės titulą ginanti „Sūduva“ ir naujojo trenerio Valdo Urbono vedinas Vilniaus „Žalgiris“. Mačas baigėsi daugiau nei pusvalandį mažumoje žaidusių vilniečių pergale rezultatu 1:0 (0:0). Favoritų akistata prasidėjo kovingu, bet atsargiu žaidimu. Abi komandos vengė atsiverti ir apnuoginti užnugarį.
2018-06-28

„Sūduva“ iškovojo užtikrintą pergalę pajūryje

Lietuvos čempionai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai po trumpų atostogų į A lygos kovas grįžo pergalingai. Šeštadienį marijampoliečiai svečiuose 4:1 (1:0) įveikė „Palangos“ komandą. Pirmojo sūduviečių įvarčio ilgai laukti neteko, o prie jo nemaža dalimi prisidėjo ir palangiškiai. 9-ąją minutę, po Vaido Slavicko perdavimo į baudos aikštelę, „Palangos“ gynėjas Justas Raziūnas sustabdė kamuolį ranka. Teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo ir „Sūduvą“ į priekį išvedė Ovidijus Verbickas.
2018-06-16

Tomas Švedkauskas nustelbė gimtojo miesto klubą

„Trakų“ vartininkas Tomas Švedkauskas ir toliau nepraleidžia A lygoje. 12-ojo turo mače išvykoje su titulą ginančia Marijampolės „Sūduva“ vartų sargas sužaidė įspūdingas rungtynes ir padėjo savo komandai iškovoti tašką – 0:0. Per pirmąsias 45 minutes abi komandos daug kovojo aikštės viduryje ir aštrių smūgių į vartų plotą neatliko. Pirmojoje kėlinio pusėje iniciatyva priklausė „Sūduvai“, tačiau vėliau „Trakams“ pavyko perkelti veiksmą į varžovų aikštės pusę.
2018-05-06

Ovidijaus Verbicko vedama „Sūduva“ vis labiau tolsta nuo persekiotojų

A lygos čempionės titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ dar dviem taškais padidino atotrūkį nuo Vilniaus „Žalgirio“. Vladimiro Čeburino treniruojama komanda išvykoje 9-ojo turo susitikime nepasinaudojo itin daug progų, tačiau turnyro debiutantę „Palangą“ palaužė – 2:0 (0:0). Traumų kamuojama Marijampolės ekipa šį kartą vertėsi be dviejų pagrindinių puolėjų – Karolio Laukžemio bei Rigino Cicilia, tad šanso starto sudėtyje sulaukė tarpsezonio metu komandą papildęs Julius Kasparavičius.
2018-04-25

„Sūduvoje“ – marijampolietis Saulius Klevinskas

Marijampolės „Sūduva“ sudarė metų sutartį su vartininku Sauliumi Klevinsku. 33 metų futbolininkas gimė ir užaugo Marijampolėje, „Sūduvoje“ pradėjo ir profesionalo karjerą. Gimtajame klube S. Klevinskas rungtyniavo 2001–2009 metais, buvo komandos kapitonas ir su ja tapo 2007 metų Lietuvos vicečempionu, 2005 ir 2009 metų bronzos medalių laimėtoju, taip pat 2006 ir 2009 metais iškovojo LFF taurę bei 2009 metų Supertaurę.
2017-12-01

Vėl penkis sykius įmušusi „Sūduva“ pergalingą žygį pratęsė ir Jonavoje

Marijampolės „Sūduva“ iškovojo aštuntąją pergalę A lygoje iš eilės, nukeltose XXIII turo rungtynėse nepalikdama šansų „Jonavai“. Dar pirmajame kėlinyje išsprendę visus intrigos klausimus, sūduviškiai trečiajame mače paeiliui pelnė penkis įvarčius – 5:0 (3:0). Turnyro lentelėje išsilyginus žaistų rungtynių skaičiui, „Sūduva“ nuo čempiono Vilniaus „Žalgirio“ atsilieka dviem taškais, o paskutiniajame IV rato ture būtent šios komandos susitiks tarpusavyje.
2017-10-17

„Sūduvoje“ – 197 cm ūgio puolėjas Rigino Cicilia

Keturias pergales iš eilės A lygoje iškovojusi Marijampolės „Sūduva“ toliau stiprina komandą – prie ekipos prisijungė 197 cm ūgio puolėjas Rigino Cicilia. Iš mažos Kiurasao salos, kuri yra Nyderlandų karalystės dalis, kilęs 23 metų futbolininkas praeitą sezoną praleido Anglijos „League One“ čempionate, kuriame atstovavo „Port Vale“ komandai. Naujasis „Sūduvos“ legionierius jaunystėje žaidė keletoje Olandijos ekipų, taip pat Vokietijoje – Acheno „Alemannia“ klube.