riedulio rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „riedulio rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „riedulio rinktinė“.

Riedulininkams čekai – per stiprūs

Lietuvos vyrų žolės riedulio rinktinė per Pasaulio lygos atrankos pirmojo etapo turnyro Čekijoje antrąsias rungtynes pralaimėjo šeimininkų rinktinei 0:11 (0:5). Mūsų ekipoje per šias rungtynes savo pavardę į statistikos skiltį įrašė tik Ernestas Ruseckas, 33-ąją minutę užsidirbęs žaliąją kortelę. Per kitas šios dienos rungtynes vakarykščiai mūsiškių varžovai ukrainiečiai sutriuškino slovakus 10:0 (4:0). Išvarėse slovakai pralaimėjo baltarusams 2:5 (0:4). Ketvirtadienį 16.30 val.
2014-09-03

Čempionato pabaigai – rezultatyvi riedulio rinktinės pergalė

Lietuvos moterų rinktinė Europos uždarų patalpų riedulio II diviziono čempionatą užbaigė pergale prieš Slovakiją rezultatu 11:0 (5:0). Ši pergalė užtikrino mūsų komandai išlikimą II divizione. Čempionate nė vieno taško taip ir nesurinkusios slovakės aktyviau mūsų komandai priešinosi tik keletą minučių.
2014-01-26

Per riedulio rungtynes su Šveicarija – dramatiškos lygiosios

Lietuvos moterų rinktinė antrąsias rungtynes Europos moterų uždarų patalpų riedulio II diviziono čempionate Šiauliuose su Šveicarijos ekipa baigė lygiosiomis 3:3 (1:2). Rungtynės mūsų komandai ir vėl prasidėjo labai nesėkmingai. Jau 8 min. Šveicarijos rinktinės lyderė Stephanie Walti po mažojo kampinio išvedė savo komandą į priekį, o 12-ąją minutę po greitos atakos Marina Gysin padidino viešnių pranašumą. Vis dėlto jau po 3 min. Dovilė Kuklienė rezultatą sušvelnino.