ricky ledo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ricky ledo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ricky ledo“.

Eurolygoje – užtikrintas CSKA triumfas ir „Baskonia“ pergalė tašku

Eurolygos penktadienį pradėjo užtikrinta Maskvos CSKA ir dramatiška Vitorijos „Baskonia“ pergalės. Ispanijos ekipa svečiuose 82:81 (24:19, 21:23, 20:26, 17:13) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai pirmavo didžiąją mačo dalį.
2017-12-15

Šaras apie ketvirtadienio varžovus: kai kurių žaidėjų forma įspūdinga

„Žalgirio“ laukia dar vienas sunkus Eurolygos išbandymas. Šįkart – turkiškas. Į Kauną atvyksta Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai. „Kai kurių žaidėjų forma įspūdinga“, – varžovus vertino žalgiriečius treniruojantis Šarūnas Jasikevičius. „Anadolu Efes“ tūno Eurolygos turnyro lentelės dugne. Stambulo komanda laimėjusi dvejas rungtynes ir patyrusi šešias nesėkmes. Toks rezultatas leidžia užimti 15-ąją poziciją tarp 16-os komandų.
2017-11-22

Eurolygoje – netikėti rezultatai

Antradienį Eurolygoje užfiksuoti netikėti rezultatai. Trejose krepšinio rungtynėse pergales šventė žemiau turnyro lentelėje žengusios komandos. Įspūdingą pasirodymą surengė Vitorijos „Baskonia“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Madrido „Real“ – 105:75 (36:17, 28:27, 24:19, 17:12). Svečiai nepirmavo nė karto.
2017-11-15

Eurolyga: Jono Mačiulio komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą

Viena Eurolygos favoričių Jono Mačiulio Madrido „Real“ patyrė antrąjį pralaimėjimą. Ispanijos komanda svečiuose 83:90 (30:22, 12:25, 24:17, 17:26) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams. Madrido komanda 10-ąją minutę pirmavo 30:20. 19-ąją persvaros rekordą pasiekė „Maccabi“ – 47:38. Nors trečiojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą vėl perėmė „Real“, paskutinysis ketvirtis priklausė šeimininkams.
2017-11-10

„Lietuviški“ klubai Eurolygos sezoną pradėjo skirtingai

Eurolygos sezoną atidarė dvejos „lietuviškų“ krepšinio komandų rungtynės. Mačų baigtis buvo skirtinga – Jono Mačiulio Madrido „Real“ laimėjo, o Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio Milano „AX Armani“ patyrė nesėkmę.