richardas burnsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „richardas burnsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „richardas burnsas“.

Naujas B. Vanago ralio bolidas – P. Solbergo vairuotas „Subaru Impreza WRC“

Šiuo metu Dakaro ralio maratone dalyvaujantis Benediktas Vanagas automobilių sporto gerbėjams paruošė naują staigmeną. Šiųmečiame Lietuvos ralio sezone sportininkas ketina startuoti su mūsų šalyje dar nematytu „Subaru Impreza S8 WRC“. Vairuodamas šį automobilį, lenktynininkas taip pat planuoja garsinti Lietuvos vardą ir užsienio varžybų startuose.
2013-01-15

Estas susigrąžino Suomijos ralio lyderio poziciją

Penktadienį laimėjęs paskutinius du (aštuntąjį ir devintąjį) greičio ruožus estas Markko Martinas su "Fordu" susigrąžino Suomijos ralio - devintojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderio poziciją. M.Martinas pirmąją varžybų dieną Suomijoje greičio ruožuose sugaišo 1 val. 8 min. 16,5 sek. ir 2,6 sek.
2003-08-09

Pasikeitė lyderis Suomijos ralyje

Laimėjęs penktadienį paskutinius du greičio ruožus naujuoju Suomijos ralio - devintojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu tapo pasaulio čempiono titulą ginantis "Peugeot" komandos lenktynininkas suomis Marcusas Gronholmas (Markusas Gronholmas). Jis penkiuose šio ralio greičio ruožuose sugaišo 37 min. 17,3 sek. ir 2,7 sek.
2003-08-08

Estijos lenktynininkas - Suomijos ralio lyderis

Pirmuoju Suomijos ralio - devintojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu tapo estas Markko Martinas su "Fordu". Jis penktadienį įvykusiame specialiame greičio ruože sugaišo 1 min. 18,6 sek. ir 0,4 sek. aplenkė pasaulio čempiono titulą ginantį "Peugeot" komandos lenktynininką suomį Marcusą Gronholmą (Markusą Gronholmą). Trečias po pirmosios varžybų dienos liko "Subaru" vairuojantis norvegas Petteris Solbergas, nuo lyderio atsilikęs 0,6 sek.
2003-08-08

Vokietijos ralio nugalėtoju tapo prancūzas

Vokietijos ralio - aštuntojo pasaulio autoralio čempionato etapo - nugalėtoju tapo "Citroen" lenktynininkas prancūzas Sebastienas Loebas. Trijų dienų lenktynėse prancūzas sugaišo 3 val. 46 min. 50,4 sek. ir vos 3,6 sek. aplenkė pasaulio čempiono titulą ginantį suomį Marcusą Gronholmą (Markusą Gronholmą) su "Peugeot". Po šios pergalės S. Loebas bendroje pasaulio čempionato įskaitoje su 33 taškais pakilo į ketvirtąją poziciją.
2003-07-28

Pasikeitė lyderis Vokietijos ralyje

Jau po pirmojo greičio etapo antrąją Vokietijos ralio - aštuntojo pasaulio autoralio čempionato etapo - dieną naujuoju lyderiu tapo pasaulio čempiono titulą ginantis suomis Marcusas Gronholmas (Markusas Gronholmas) su "Peugeot". Suomijos lenktynininkas Vokietijos keliuose sugaišo 1 val. 56 min. 15,0 sek. ir 9,6 sek. lenkia į antrąją poziciją pakilusį "Citroen" lenktynininką prancūzą Sebastieną Loebą.