richard dostalek

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „richard dostalek“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „richard dostalek“.

UEFA futbolo taurės turnyro mače Dainius Gleveckas buvo pašalintas iš aikštės

Trečiadienį atsakomosiose UEFA futbolo taurės turnyro pirmojo etapo (1/64 finalo) rungtynėse Dainiaus Glevecko Donecko "Šachtar" (Ukraina) klubas namie 2:3 (2:1) pralaimėjo Bukarešo "Dinamo" (Rumunija) vienuolikei bei pasitraukė iš tolesnių varžybų. Pirmąsias rungtynes išvykoje Ukrainos ekipa varžovams pralaimėjo 0:2. Trečiadienio mače visas rungtynes žaidęs lietuvis 90-ą minutę buvo pašalintas iš aikštės. Abu įvarčius šeimininkams rungtynėse, kurias stebėjo 30 tūkst.
2003-10-16

Rusijos čempionato lyderiai gavo skambų antausį nuo Makedonijos klubo

Trečiadienį Europos stadionuose sužaistose Čempionų lygos antrojo atrankos etapo pirmosiose rungtynėse didžiausia staigmena užfiksuota Maskvoje, kur ryškus Rusijos čempionato lyderis CSKA pralaimėjo Skopjės "Vardar" ekipai iš Makedonijos 1:2 (0:0). Rusai, kurių gretose Deividas Šemberas žaidė visas rungtynes, turėjo iniciatyvą, tačiau praleido dvi kontratakas ir sušvelnino rezultatą tik paskutinę minutę po realizuoto 11 m baudinio.