ričardas rekstas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ričardas rekstas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ričardas rekstas“.

Daugiadienes ėjimo varžybas laimėjo lietuviai

Šeštadienį Šveicarijoje pasibaigusių 42-ųjų daugiadienių sportinio ėjimo varžybų "Tour de Romandie" nugalėtojais tapo Lietuvos atstovai - Brigita Virbalytė ir Tadas Šuškevičius. B. Virbalytė laimėjo prologą ir penkis etapus iš aštuonių (123 km 720 m; 9 val. 37 min. 28 sek.). Neringa Aidietytė tarp 27 dalyvių liko septinta (10:27.25), o Valerija Lišakova - devinta (10:48.10). Lietuvos moterų komanda liko antra. Mūsiškės nusileido tik ukrainietėms. Trečiąją vietą užėmė baltarusės.
2009-09-06

Ėjikas V.Grinko Europos čempionate - 15-tas

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų 20 km sportinio ėjimo varžybose šeštadienį Lietuvos atstovas Valerijus Grinko užėmė 15-ąją vietą. 21-erių metų sportininkas distanciją įveikė per 1 val. 30 min. 38 sek. Nugalėjo ispanas Migelis Anchelis Lopesas (Miguel Angel Lopez, 1 val. 22 min. 23 sek.
2009-07-18

Sporto karalienė okupuoja Kauną

Šiandien Kaune prasideda įspūdinga sporto karaliene tituluojamos lengvosios atletikos šventė – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Tiesa, šiandien vyks tik čempionato atidarymo iškilmės, teatralizuotas renginys „Lietuvos tūkstantmetis“. Į kovą dėl 44 medalių komplektų atletai stos rytoj. O pirmą kartą Lietuvoje rengiamos tokio aukšto lygio lengvosios atletikos pirmenybės finišuos sekmadienį. Kaune varžysis beveik 1000 lengvaatlečių iš 43 Europos šalių.
2009-07-15

Pasaulio sportinio ėjimo varžybose - Lietuvos moterų komanda liko per žingsnį nuo medalių

Rusijoje dvi dienas vyko tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) organizuojamos 23-osios pasaulio sportinio ėjimo taurės varžybos. Ypač sėkmingai 20 km distancijoje sekmadienį startavo Lietuvos moterų komanda, kuri su 61 baudos tašku užėmė aukštą ketvirtą vietą. Galutinėje įskaitoje lietuves aplenkė tik planetos taurę iškovojusios Rusijos (7 tšk.) ėjikės, bei antrą ir trečią vietas užėmusios atitinkamai Portugalijos (24 tšk.) bei Ispanijos (38 tšk.) rinktinės.